2019-07-02

Dievo Buvimo Klausimas


Mokslinis tyrimas – mokslo tiriamoji veikla; metodiška naujų žinių, atradimų paieška, jų sisteminis dokumentavimas ir mokslinis publikavimas (moksliniai darbai, pvz., moksliniai straipsniai). Mokslinio tyrimo objektu gali būti daugelis gamtos ir visuomenės gyvenimo objektų bei reiškinių. Tik nedaugelio sričių (pvz., Dievo buvimo klausimo) kai kurie (ne visi) šaltiniai nepriskiria prie galimų mokslo tyrimų temų. Pagal savo pobūdį tyrimai gali būti teoriniai, taikomieji ir kt.
Konkrečių mokslinių tyrimų metu yra vertinami tam tikros srities empiriniai duomenys, dėsningumai (įvykiai, kurie kartojasi arba gali būti atkartoti esant tam tikrom aplinkybėm), paremtas konkuruojančių hipotezių sudarymu ir atmetimu tų, kurios prieštarauja stebėjimams. Todėl tyrinėjimo sąlygos ir eiga turi būti dokumentuojama. Gauti rezultatai yra apibendrinami formuluojant teorijąMokslo istorijoje nereti atvejai, kuomet tuos pačius duomenis skirtingai aiškina dvi ar daugiau skirtingų teorijų, tačiau ilgainiui neteisingas alternatyvas paprastai paneigia vėlesni tyrimai.
Mokslas yra nedogmatiškas: jo rezultatai iš anksto nežinomi ir paprastai neplanuojami. Rezultatai turi būti atkartojami. Mokslinių tyrimų rezultatai skelbiami publikacijose, sąlygos ir aksiomos turi būti dokumentuoti. Pateikiami visi naudoti šaltiniai, įskaitant žodžiu ar raštu suteiktas nuorodas, jei jos esminės.
Dievas daugelyje religinių ir mitinių sistemų yra antgamtinė esybė, garbinimo ir tikėjimo objektas, dievai yra bene svarbiausi mitologinių sistemų veikėjai.
Mokslas ir Dievas...
Įrodyti, kad Dievo nėra, nereikia. Nėra prasmės. Visų pirma, mokslui iš to jokios naudos. Antra, taip apskritai nedaroma - reikia įrodyti, kad kas nors egzistuoja, o ne kad to nėra. Trečia, kad ir kokius įrodymus mokslininkai surinktų, niekas nepasikeis - tikintieji tikės, o netikintieji netikės. Taigi, mokslininkai vis tiek bando ir dabar tam naudoja 
psichodelikus.

3 komentarai:

  1. Dievas Moksle,Mokslas Rašte, Etimologija seniausia ir garbingiausia profesija. Augurai ir Pranašai skatino neapsileisti, juos nužudė ir liko apsileidėliam integruotas dievas, išrinktųjų pragarui, paliekant dirbtinį inteletą rūpintis nemokšų ūkiu. Perkūnai apleido Užduotį Žynoti ir Galėti, EtiKA ir Garbės poelgius, kurie leidžia pažinti visą Tėvologija,TėvųLogika.Jau ir Gėris nupirktas tolerancija apsileidimui(oi gėri gėri, Tu toks tada, kai blogis išnyksta ir nedorėlį išmeta drebulys) Raidėse Avelis ir Kainas atsakymų paradigma ateities Mokslui. Dabar dar nedorėlių balius,privatizhuota ToRa ir Augimo dėsniai(Mokslinė enciklopedija)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Perkūnas visada dėsto Matematiką laiko upėje, tarp žmonių ir Danguje. Ji įpatingai įdomi ir reikalinga. Nebėra tik žmonių ir mokslui ji neįdomi, nes pašalina įdas iš sergančio sociumo. Tėvų profesija-užduotis.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Dangaus Žmonės Kalba Ženklais, jų reiškinių išraiška rezultatas,ПаСЭкiMAi juos vykdant arba apsileidimų nuosmūkyje pražūtis . Dievam reikia įsirašyti taip, kad nepakenktų gyvenimo ritmui,Priesakui 'nesukurk sau kumyro,stabo' Visur gyvoji Matematika, o joje pamokos unikalios.

    https://pp.userapi.com/c836432/v836432117/cdee/SGwRgf2GPnA.jpg

    AtsakytiPanaikinti