ŽuvėdBankių KandiDatai ...
laimi.
Stokholmo sindromas – psichologinis reiškinys, kuomet pagrobimo metu įkaitai (aukos) ima jausti teigiamus jausmus (pvz., savanorišką paklusnumą, pagarbą, meilę ir pan.) jų pagrobėjams, nepaisydami to, kad pagrobimo metu yra pavojus jų gyvybei ar sveikatai.
Sindromas buvo pavadintas pagal banko „Kreditbanken“
apiplėšimą* Stokholme, Norrmalmstorg rajone 1973** metų rugpjūčio mėnesį. Aukos*** (banko darbuotojai) ėmė sieti save su pagrobėjais**** (nors išbuvo kartu tik 6 dienas), o po išlaisvinimo netgi ėmė juos ginti. Stokholmo sindromo terminą pasiūlė kriminologas ir psichiatras Nils Bejerot.
Stockholms Banco
* Dabar žuvėdbankiai
***** apiplėšia
** 1968 < 1971 < 1973
Sveriges Riksbank celebrated its 300th anniversary in 1968 by donating a large sum of money to the Nobel Foundation. The following year, the Nobel Memorial Prize in Economic Sciences was awarded for the first time.
3. O JT (Jungtinėse Tautose), 1971-ais SNO (Suvienytųjų Nacijų Organizacija vadintose) finansinių reikalų šmaikštuoliai visam pasauliui vietoj BNP (Bendrojo Nacionalinio Produkto) įpiršo BVP, kuris auga klimpstant į skolas:)
*** Aukas (mus) mūsų išrinktieji
pagrobėjams**** aukoja:
Juk leišiams reikia lėšų;)
**** Pagrobėjai
mūsų valdžiukę
štai kaip
pavilioja:)
***** Su švedais nežaiskit! Aš kalbu ne apie karą****** – Lietuvoje bemaž visa finansinė sistema yra švedų rankose. Jie atėjo ir kryptingai to siekė.
Jie gerai gyvena ir žvelgia į kitus truputį iš aukšto.*******
****** 2 vieta. Securitas AB,
****** Prezidentė išimties tvarka suteikė Lietuvos pilietybę Jonui Ohmanui********
********* Ką tas Jonelis:))
Rikių bankas
euro neturi, bet jo pavaldiniai
mus rikiuoja!*********
********* Kai prožuvėdiškas
uabėlis bebalsių (slapta, tylom, balsuojančių) leišių rinkėjų balselius skaičiuoja -
kas pankuoja?
Nagi, Panke Pankauskai:)))
Skaldyk ir valdyk, ir kad bijotų netekti, ką turi menamai ar iš malonės išrinktųjų turės.
AtsakytiPanaikintiTurime ką turime...
Gyvūlių ūkį integruoja melo pagundomis, apiformina demokratinė jėga
AtsakytiPanaikintiTarnauti Dievui ir pinigams yra nesuderinami veiksmai. Arba viena, arba kita, Dievas arba Mamona. Manyti, kad galime daryti ir viena, ir kita – tai fantazija, nes dvigubas gyvenimas anksčiau ar vėliau mus pasivys. Mes galime apgauti kitus, gal net patys save, bet ne Dievą, kuriam mes vieną dieną turėsime duoti apyskaitą.
Mes turime apsispręsti, ir kuo ilgiau mes delsiame, teisinamės ar vilkiname, tuo stipriau pinigai ir meilė pinigams laikys mūsų sielą. Tikėjimas reikalauja sprendimo.