2013-09-21

Netikėtumas

JAV Federalinių rezervų sistema (FED) žengė netikėtą žingsnį – priešingai nei dauguma investuotojų tikėjosi, nuspręsta šiuo metu nemažinti ekonomikos skatinimo tempų.

Įsivaizduojat?

Koks netikėtumas - galėjo apstot spausdinti, bet nenustojo.

Komentarą parengė „Danske Bank“ Finansų rinkų departamento direktorė Giedrė Gečiauskienė.

Direktorė randa daug dolerio spausdinimo priežasčių.

Dar viena potenciali priežastis – pasikeitimai FED vadovybėje.

Tik šį pirmadienį savo pretenzijas užimti FED vadovo postą, pasibaigus B.Bernanke kadencijai kitų metų sausį, atšaukė iki tol realiausiu kandidatu laikytas L.Summersas, kuris buvo būtent skatinimo lėtinimo šalininkas. Dabar realiausia kandidate užimti FED vadovo postą įvardijama FED viceprezidentė J.Yellen. Ji, priešingai, dažniau pasisako už monetarinio skatinimo tąsą.


Bankų berniukus keičia bankų mergaitės.

Vyrų pareiga – tylėti ir gražiai atrodyti.

Po dešimties metų moterys JAV kontroliuos du trečdalius į vartojimą paleidžiamų pinigų ir bus gavėjų vaidmenyje didžiausiame turto perskirstyme Amerikos istorijoje.

Aišku?2 komentarai:

audrius rašė...

ŽŽėmės motinos ūkis, kaip prieš 70 metų seneliams siūlęs ūkį kolxozan perleisi, pasiuntė senelius prie baikalo kelti žemės ūkį. Pakėlė, grįžom, taip ir gyvenam, ūkaudami ūkyje ūkį keldami ir klausydami savo pačių taip ir gyvenam... Tačiau tos lervos yr tik feisbukas vyriausybių, kuriuos kažkokios bobos valdo. Gal jos ne bobos, gal jos pedoheteros ar šalia vos vokių zalo... ?:)

audrius rašė...

Kažkaip su tais getais tamsumas išeina, juk getus visada žydai kuria su visa struktūra, ką matome okupavus vokiečiams, tačiau koks debilas sugalvojo kaltinti lietuvius vykdžius tuos getinius-okupacinius reikalus, visokius šaudymus, žudymus ir kovas dėl valdžios, turtų, dėl geto ir ttt, jei lietuviai be išimties visi turėjo ar dirbo ūkiuose ir mokėjo mokęsčius, išlaikydami, maitindami tuos 20% gyvenančių getuose, bei kariuomenę vokietukų, kuri irgi nieko bendro neturi su lietuviais, tačiau su litvakais kalbančiais vokiškiš kalba ir esančiais nuo to pačio aškėnacių-ango saksų kamieno. Kodėl savi šaudė į savus, tai gal patys saviakai vokietukai ir lietuvoj esantys lit vokiukai ir rastų tuos atsakymus? :)