2018-06-08

Lietuvos Prezidentė, Lietuvos Konstitucija ir Švedija


Lietuvos Respublikos Prezidentei „užkliuvo" bene didžiausio Lietuvos žemvaldžio (???:))), Valstiečių, valdančiosios Seimo frakcijos vedlio, buvimo Seime. neatitikimas Konstitucijai!
Tame pačiame, tame pačiame Seime: „Bėk ir Slėpkis":)

Bet Švedbankių nuolankus tarnas Švedbanklandijoje Gitanas Nausėda,
apklausomis, kuriose rinktis galima tik iš iš anksto parinktų pavardžių, „stumiamas" į Lietuvos Respublikos Prezidento postą, Konstituciją skaitančiai ir ant jos ranką laikant dusyk prisiekusiai Lietuvos Respublikos Prezidentei neužkliūna.

Pridursiu, kad savo pirmosios Lietuvos Prezidento kadencijos pirmajam vizitui Dalia Grybauskaitė pasirinko būtent Švediją. 

Dar pridėsiu, kad dabartinis Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius* iki tolei buvo irgi NUOLANKUS ŠVEDŲ TARNAS: Švedijos prekybos ir investicijų tarybos „Business Sweden“ viceprezidentas Vidurio ir Rytų Europai.
Wallenberg und Landsberg**:)
*
×zalatõrius sm. (2) [K], FrnW, NdŽ, zalãtorius (1) KŽ; Sut, N
1. auksakalys: Nes nekuris, vardu Demetriušas, zalatorius (auksakalvis), kuris dirbo bažnyčias sidabrinas Dianos, nemaž naudos darė remesnykams BtApD19,24. Nesa jis yra kaip ugnis zalatoriaus ir kaip muilas skalbėjos VlnE38.Eičia kalnais pakalnėlėm, zalatoriaus ieškodama LB35. Zalatoriau nabageli, nuzalatyk vainikelį, kur su aukso kvietkoms žiba S.Dauk.
2. meistras, dailininkas: Tai bažnyčiai maliavoti zalatõrius buvęs parvežtas iš kitur Ms. Susiartino su klebonija ir pradėjo verstis bažnyčiose „zalatoriaus“ amatu, atnaujindamas senas šventųjų statulas K.Bor. 
^
 Iš kur tu čia dabar parėjai kap zalatõrius (labai purvinas)KzR.

** Be komentarų
Komentarų nėra: