2014-05-28

Brussels is not too bossy...

21. AFP, BNS ir lrytas lt dezinformacija 2014-05-28 12:28 IP: 84.15.185.198 Bossy...:)

Lietuvos liaudžiai valdytojams tarnaut - ne taip jau blogai!

Korta yra korta, gali eit, bet gali ir neit...

Verslininkas Uspaskich, verslininkas Guoga, verslininkas Karbauskis, eksverslininkas Paksas, eksverslininkas Mazuronis ir, kas, kad ne tas, bet Europoj jau irgi padirbėjęs Landsbergis bei išsivaikštančios Lietuvos euroderybininkas Auštrevičius. Mums ES ne per daug nurodinėja, o per mažai (kaip kam!) moka:)
.
Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų lyderė Marine Le Pen po jos vadovaujamo Nacionalinio fronto (FN) pergalės Europos Parlamento rinkimuose dar kartą pareikalavo referendumo dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES)

Gal ji išprotėjo - o gal jiems, prancūzams, Europa nemoka trečdalio biudžeto, o gal jų alga ne keturis kartus mažesnė už ES vidurkį?

In the past 48 hours, Cameron has phoned several leaders, including Angela Merkel of Germany, in an attempt to build a "stop Juncker" coalition.
.
The Hungarian prime minister, Viktor Orban, said Juncker could "definitely not" get the job. Cameron was also supported by the Swedish leader, Frederik Reinfeldt.  

Koks susivienijimas: grašių britas, prieš bankų plėšikavimą nusistatęs vengras ir bankų sąjungos nenorintis švedas agituoja prieš išimtines prasiskolinimo teises turinčio Liuksemburgo atstovą.

Mūsų gi junkerio medalio laimėtoja šitą  


pavyzdinio mums, labai pavyzdinioLuxembourgo Junckerįmatyt, palaikys.


Šiandien ji štai apie ką mums pasakoja iš šito paties Briuselio.

Taigi, kaip kam tas Briuselis yra too bossy.

Mums tai ne...

Brussels is not too bossy!

Komentarų nėra: