2017-12-16

Žmona verkia už sienos

Mūsų žiniasklaida „permirkusi" nusikaltimais ir nelaimėm.

Cituoju:

„Vorų“ prezidento Lauryno Baltrūno žmona pedagogė Daiva Baltrūnienė, kuri buvo sulaikyta penktadienį vakare Vilniuje, naktį praleido areštinėje, o šeštadienį vėl atvežta į vieną iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinių.

Tyrėjai vykdo iš anksto suplanuotus veiksmus – apklausė sulaikytąją, kuri yra suimto baikerių klubo „Vorai MC“ vedlio Lauryno Baltrūno žmona. Ji įtariama bendrininkavimu rezonansinėje vilniečio baikerio 41 metų Aivaro Kilkaus dingimo byloje. Įtariama, kad jis nužudytas.

D.Baltrūnienei šeštadienį pareikšti įtarimai bendrininkavimu su iš anksto pažadėtu nusikaltimo slėpimu. Moteris per apklausą nurodė, kad yra nekalta.

Šeštadienį D.Baltrūnienės apklausoje dalyvavo ir jos gynėjas Paulius Jablonskas.

Penktadienį vakare advokatui iš pradžių buvo kilę kliūčių patekti pas ginamąją, kuri pas tyrėjus buvo atvežta iš L.Baltrūno motinos namų, esančių viename iš sostinės daugiabučių. Čia ji su trimis vaikais savaitgaliui atvyko iš savo šeimos sodybos, esančios Škilietų kaime, prie Aukštadvario. Sulaikius D.Baltrūnienę, jos vaikai liko su savo močiute

Į areštinę iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo yra atvežtas ir L.Baltrūnas.

Suimtojo gynėjas Saulius Juzukonis mano, jog tai padaryta siekiant, kad jo ginamasis palūžtų: „Nes kitaip prie jo neprieina“.

Šeštadienį advokatas aplankė „vorų“ lyderį, su juo kalbėjosi. „Jis sakė naktį girdėjęs, kaip jo žmona areštinėje už sienos rauda. Laurynas man užsiminė, kad pareigūnai jį terorizuoja, vis ragina prisipažinti. Esą jeigu jis prisipažins, tai per dvi valandas visi bus paleisti. Kitaip jo žmona bus sulaikyta ilgam, o vaikai atiduoti į globos namus. Laurynas man pasakė: „Po to, kai tave iš kalėjimo atveža į areštinę, o kitoje kameroje verkia žmona, galima neišlaikyti ir prisipažinti nužudžius net patį Kennedy“. Nežinau, kiek jį dar laikys areštinėje, gal 15 dienų, o gal trumpiau“, – portalui lrytas.lt kalbėjo S.Juzukonis
2017-12-16 19:36
 
86.38.179.211 LTU

206 A-HA

Civilizuotose krastuose,bent jau as taip isivaizduoju,zmogus suimamas turint svariu jo kaltes irodymu.Tada visiems vienodai,prisipazista jis ar ne-faktai ir irodymai kalba patys uz save.Ir tai dar visko buna,kad faktai ir irodymai,taip susiklosto ir atsisuka pries zmogu,kad truk-plysk,niekaip neirodysi savo nekaltumo.O cia,Lietuvoje,Europos Zimbabveje,akivaizdu,kad mentai apsidurnino per visus savo pilvus.Sueme zmogeli be jokiu irodymu,galimai visiskai nekalta,tai dabar kaip imanydami ji presuos ir sius jam zmogzudyste.Negi paleis ir pripazins,kad apsidurnino?O jo zmona,jeigu turejo itarimu,butu sueme iskart,o ne po triju menesiu.Tik,del to,pats naivus baikeris kaltas-pradejo prasyti pasimatymu su zmona,tai tuoj,mentai,uzjaute jo silpnaja vieta ir ja pasinaudojo.O visiems cia komentuojantiems ir palaikantiems mentus,pasakysiu tik tiek-melskit Dieva,kad jiems i rankas nepakliutumet.Gal jums primint,kaip nekalta jaunuoli,mentai apkaltino nepilnametes jo drauges nuzudymu ir tiek sueme ji kankino bei presavo,kad tas,neislaikes,nusizude.O jis,is tiesu buvo nekaltas,rado tos,pasikorusios mergaites lavona miske,pasirodo,ji nusizude,del savo seimos tarpusavio santykiu.Zodziu,kiek per 28 nepriklausomybes metus,mentai zmoniu nukankino ir ju sveikatas bei likimus sulauze-tai statistika butu kraupi.Panasi i autoavarijose nukentejusiu...

Negi tikrai tapome Europos Zimbabve?                                                                                                                                                                                                                                                               
Kaip sakė Hamletas, „kažkas papuvo Danijos mūsų karalystėje".

Ir papuvo smarkiai: moksleivių skaičius Lietuvoje per 16 metų sumažėjo beveik pusiau.

Matot 1990-uosius?
O kiek sumažėjo nuo 1990 03 11?
Mūsų šaulius bei savanorius valdžia ... nuginklavo

O Premjerą turim atėjusį iš policijos, Kauno Merą - iš milicijos ir policijos, Prezidentės, pirmiausia pasirūpinusios jėgos struktūromis, tėvas ... iš NKVD.

Netyčia šitaip nutiko?

Aš gi šią savaitę antrąsyk turėjau aiškintis dabar manęs prie automobilio, kuriame pusvalandžiui buvau palikęs tą patį jau pasveikusį jauniklį šunelį, automobiliu atvykusiems ir manęs laukusiems, bet šįsyk nepaskambinusiems policininkams (tada policija man skambino) - esą, jiems paskambino praeivis ir pranešė apie mano šunį, automobilyje paliktą be priežiūros. 

Kai paklausiau manęs ateinant laukusių policininkų, negi jie nebeturi ką veikt ir ar atvažiuotų, jei paskambinčiau ir praneščiau, kad šuva kur nors būdoj tupi be priežiūros, atsakė, jog „kaimuose niekas neskambina".

Nuvažiavau gal kilometrą - kiti policininkai sustabdė.

Kai nusistebėjau tokiu policijos dėmesiu, šitaip pajuokavo:

- Mažu prisidirbęs ką?

Ką?          

Šitą?
O žemėliau esantį tekstą - tiek to, paliksiu, tik pažymėsiu kursyvu.

Ne tik todėl, kad „kažkas papuvo mūsų karalystėje", bet ir todėl, kad iš rusų tautybės žmonių nesu nieko blogo patyręs, o Rusiją gana gerai pažįstu, nes joje besimokydamas ir vasaromis dirbdamas studentų statybų būriuose pragyvenau penkis metus, tad dabartinis Rusijos ir rusų demonizavimas mūsų žiniasklaidoje, mano nuomone, yra akivaizdžiai perdėtas.

Taigi:

  Zenonai, ne meninės minties, bet savo sprendimų nevykdančios valdžios, degradacija bei neteisėto konkurso, kuriam ekspertus, kone vienbalsiai pasisakiusius už plagiatorišką pseudobunkerio net ne projektą, o piešinėlius, parinko konkursą vykdžiusi nusichaltūrinusi Kultūros ministerija, profanacija.

Rusiškas nuorodas „ne į temą" be paliovos brukančiam komentatoriui Dariui Budriui: šis įrašas „darbinis" - rašiau komentarą/atsakymą Zenonui. Tuoj šį įrašą ištrinsiu, komentarą irgi. Antraip jis liks it užrašas ant tvoros. O gal toks ir yra tamstos užmanymas, Dariau Budry?

2 komentarai:

Darius Budrys rašė...

Raidėse sudarančiose žodį kultŪRA(kulti) , didelė užduotis norint būti tikru žemės gyventoju.

https://m.youtube.com/watch?v=JPohYkQyN-0

Darius Budrys rašė...

Vardai tautų,upių ir kas įvardintas,turi prasmę, kaip ir laikas tėra(TerRa-TYRA) Užduotis. Nežinantys daugiau trejų raidžių , patenka į Kindza-za dykuma ,driežai(reptilijos). Išplaukė anakart Nojaus(НОЙ) laivas(корабль) vykdantys prasmę. Ta proga jeigu galima:

https://m.youtube.com/watch?v=Xu3-X5TdH3U