2013-07-24

Tautų Sandrauga

Joje tautos drauge, nes draugauja/draugavo?

Tautų Sandrauga (angl. Commonwealth of Nations) anksčiau Britų Sandrauga arba Britų Tautų Sandrauga) – savanoriška nepriklausomų valstybių asociacija. Dauguma valstybių narių anksčiau buvo valdomos Jungtinės Karalystės, buvo šios valstybės kolonijomis.

Kolonijos...

Nuoroda, beje, šitokia:

http://lt.wikipedia.org/wiki/Britų_sandrauga

Britai:

Susidomėjau, nes mūsų apipavidalintojai šiandien rašo apie karališkąjį kūdikį nepalyginamai daugiau negu apie Karališkąjį Miestą.

Gal ir mes jau Tautų Sandraugoj*?

Todėl?

Ar todėl?

O gal todėl?

Because of...

* Visos buvusios Britanijos imperijos valdos priklauso Britų sandraugai, jose valdovu laikomas Jungtinės Karalystės monarchas.
1 komentaras:

audrius rašė...

UK nord kingdomėse, viskas ramu, viskas tradiciškai nuo Islandijos iki Mandžurijos pagal vieno pono tvarką ir su tuo ponu karališkasis kudikėlis reikalų turės, o gal jis nebijos ir sarmatos turės pasakyti, kad jis niekam neskolingas, o žemės su turtais priklauso gyvenantiems ir kuriantiems ant jos, bei aš esu jų karališkasis tarnas ir gynėjas, tad susirinkit savo skolų popierkas ir nešdinkitės iš ššventosios karališkos žemės, kur už lupikavima kartuvės.. Tačiau to nieks negirdėjo ir kudykėlis iškrito pro langą ant kryžkelės priėmės visas skolas sau, o skolintojai daugiau nebelupukavo, bet atidarė tinklą naujosios meilės arkų bažnyčią kur visi ėjo be kaltės ir be baimės, nešdami ant aukuro savo mylinčias širdis iš kurių sruvo meilės syvynai, nes kryžiuočių exkaliburai-kalavijai-gyvatėlitos krivulės buvo ištraukti iš senų ronų, alia visiems svaigo galvos ir linko keliai, tačiau jie šlovindami meilę nešė paskutines aukas į brangia meilės bažnyčią... Ar taip niekad nebuvo, kai pinigai taip nupigo, kad liko popierius, mažiau vertingas už randamus paštadėžėj? Ar nebuvo tos širdingos meilės tiems godotiems popierėliams ir begalinio džiugėsio, kad mės laisvi, kad tai litai mūsų rankose su dievinamų autoritetų garbingais atvaizdais,...? Ar nepamenat kaip mes kibom į darbus, verslus, kūrybas, statybas, kad tie LITAI stiprūs, vertingi būtų, o po metų dešimties ir svaras ir doleris pavydėtų ir gerbtų tuo nagingus, ištvermingus, kūrybingus, išmintingus ir dorus LITŲ turėtojus? Ar kas pamenat ašaras Gedimino bokšte keliant trispalvę? O kovo 11? O....? Ar dar galima labiau išdurti? Be abėjo, ir tai vyksta nuolat, ir tuo nieks nepatikės, kol pats viso to nesuvoks:)
Geroji žinia, kuo nors tikintiems, kad dievas jokiam žmogui jokių raštų negalėjo rašyti, kad žmogus sugalvojo raštus vergams tam, kad nesusipyktų su artimu žmogumi, tačiau galvojant išminties ar suvokimo iš gamtos negavo, o jei gavo, tai ignoravo, nes neapsimokėjo. Tad štai ką jiems pasakė gamta dievas: Žmogau, vergdamas kitą, būsi jam vergas ir sau. Pirmiau vergausi jį versdamas, o pavertęs vergu jį, nebeatsikratysi juo, nebeskirsi vergo nuo žmogaus ir būsi žudomas savo artimo, ir save žudysi. Visada žmogau esi liuosas, kol girdi mane per kūną, vergu gi būdamas verki ir negirdi.

Lyg viskas ramu...

https://www.google.lt/search?q=Karali%C5%A1kasis+K%C5%ABdikis+gim%C4%97+tvarte&client=firefox-a&rls=org.mozilla:lt:official&channel=fflb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Hk3wUeuGOuSv4ATVsYCgAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=320&bih=544

https://www.google.lt/search?q=Karali%C5%A1kasis+K%C5%ABdikis+mir%C4%97&btnG=Ie%C5%A1koti&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Alt%3Aofficial&channel=fflb&tbm=isch&biw=320&bih=544

o gal taip...


https://www.google.lt/search?q=K%C5%ABdikis+gim%C4%99s+karali%C5%A1kam+tvarte&client=firefox-a&rls=org.mozilla:lt:official&channel=fflb&biw=320&bih=544&source=lnms&sa=X&ei=TFDwUdyOHrOv4QS70YDoAQ&ved=0CAYQ_AUoAA