2014-03-05

Tyliai tyliai investuotojai investuoja

„Politinė padėtis Ukrainoje nestabili, šalis yra „pilkojoje zonoje“ ir nežinia, į kurią pusę viskas pakryps. Jei iš ten ir ateina investuotojų, jie tai daro tyliai, nešaukdami, lietuviai ten investuoja taip pat – tyliai“...

Pernai šitaip.

Investuotojai iš dviejų toliau į skolas grimztančių šalių investuoja vieni kitų šalyse.

Tyliai tyliai investuoja:


Šimtus milijonų litų investuoti pasiruošęs verslininkas nepanoro kalbėti apie įspūdingas investicijas.

Šis kaime šalia Vilniaus gyvenantis vyras vadovauja ne tik „IT Fort“, turinčiai tik kelis darbuotojus, bet ir dar kelioms bendrovėms.


2010-ųjų pabaigoje įsteigta, pavadinimą bei savininkus keitusi bendrovė „IT Fort“ 2012 metais deklaravo nulinę apyvartą.


Duomenų centrą Kaune įrengianti bendrovė iki 2013 metų gegužės priklausė Maltoje registruotai neapmokestinamajai kompanijai „IT Invest Technologies Ltd.“.

Vėliau „IT Fort“ nusipirko 2010-ųjų pabaigoje įsteigta uždaroji akcinė bendrovė skambiu pavadinimu – Ekonomikos institutas.

Registrų centro duomenimis, šios bendrovės direktorius nuo 2011 metų gegužės iki 2012 metų liepos buvo turtingas politikas, dabartinis laikinasis Ukrainos prezidentas O.Turčynovas.

Dabartinis Ukrainos lyderis Lietuvoje veikia laikydamasis didelio slaptumo.

O.Turčynovas – spalvinga asmenybė: ekonomikos profesorius, parašęs ne vieną knygą apie korupciją, šešėlinę ekonomiką ir totalitarizmą.

Incumbent.

Without elections.

Tai kas.

Vėl turim Ekonomikos institutą.


Į duomenų centrą.

duomenysŽodyne žodžių nerasta...
duomuõ sm. ppr. pl. (3a) kas duota, kuo remiamasi, darant išvadas: Kai kurie dúomens rodo, kad sėlių gyventa anapus Dauguvos K.Būg. Iš duomenų̃ suvokti ieškomą skaičių BŽ279. Mokslo duomenimis, mūsų Žemės amžius ne mažesnis kaip 4 milijardai metų rš.
×duomoti, -oja, -ojo (la. domāt) BzB282 žr. 2 dūmoti.
!

Komentarų nėra: