2009-04-25

Tuščia ranka

Karatė (jap. − „tuščia ranka“) - originalus Japonijos savigynos menas, kuriame stengiamasi efektyviausiu keliu išnaudoti žmogaus kūno fizines ir dvasines galimybes, panaudojant blokuojančias ir atakuojančias technikas ar jų kombinacijas kojomis ir rankomis. Originalus karatė, šiandien vadinamas tradiciniu karatė priklauso Budo (jap. Budo < bu – kovos technikos + do – kelias) kovos menų grupei.

13. nesuprantu 11:33 04-23 IP: 82.140.169.149
ji rase, kad ta juoda dirza gavo budama Amerikoje- o Amerikoje ji stazavosi vos kelis menesius-taip juk neimanoma.JI VISUR MELUOJA

Lietuvos Shotokan Karatė Federacijos tinklapyje rašoma kad minimalus laikas gauti pirmąjį, "pigiausią", 1 DANO juodą diržą yra

4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 6 = 42 mėnesiai,

žiūrėkit lentelę puslapio viduryje.

To paties puslapio apačioje paaiškinama, kad "Juodas diržas – tai karatė meistras, kuris pasiekė kūno ir dvasios harmonijos laipsnį reikalingą toliau žengti Budo keliu."

Mūsų populiariausia kandidatė būti šalies Prezidentu, anot jos pačios, toliau Budo keliu nebežengė.

48. Tomas J. 13:10 04-24 IP: 84.55.7.187
TS LKD vadovas Kubilius yra vienas iš tikrųjų Grybauskaitės rinkiminės kampanijos organizatorių ir D.Grybauskaitės kandidatūrą pasirinko dar UŽPERNAI. Vykę kandidatų kėlimai partijos skyriuose - tik cirkas, skirtas demokratijos regimybei TS-LKD viduje sudaryti. Skaitykit apie tai pernykštį A.Bačiulio straipsnį "Prezidento rinkimai: D.Grybauskaitė prieš V.Adamkų" 2008.03.06. www.balsas.lt/naujiena/186194 arba www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/473b0c2b7092f
Yra didelis skirtumas, ar Kubilius Grybauskaitę pasirinko užpernai, ar prieš kelis mėnesius. Jei prieš kelis mėnesius, - šiuo atveju galima būtų pasakyti kad gal nemato ESAMOJE SITUACIJOJE geresnės kandidatūros. Tačiau perskaitę nurodytą Bačiulio straipsnį matom, kad pasirinkimas padarytas DAUGIAU KAIP PRIEŠ METUS iki kandidatūrų kėlimo. Apie " esamą situaciją" , t.y. kokia bus padėtis 2009 m. vasarį - tada niekas nežinojo. Jaučiate skirtumą? Panašu tarsi į kažkieno išankstinį užsakymą. (tokia mintis nekiltų, jei tai būtų SAVO PARTIJOS narys).

49. Tomas J. 13:18 04-24 IP: 84.55.7.187
"Amorfiška niekada nebuvau ir to nesitikėkit“. (D.Grybauskaitė) - Tai paprastas akivaizdus melas. Kad tas pats žmogus tarnautų ir okupantams komunistams ir demokratijai - žmogus turi būti veidmainys be stuburo, be jokių principų, kaip sena purvina nuvalkiota šliurė.

50. Tomas J. 13:21 04-24 IP: 84.55.7.187
Grybauskaitė 21 m. amžiaus įstojo į TSKP. Tai buvo okupanto valdančioji jėga. Mokytis TSKP istoriją ir mokslinį komunizmą kaip dėstomuosius dalykus aukštosiose mokyklose daugelis buvom priversti, niekur nedingsi, bet stoti į komunistų partiją, t.y. kruviną organizaciją, kuri atsakinga už lietuvių trėmimą į Sibirą, už nužudytus Lietuvos laisvės gynėjus?... Atsiprašau.. Toks žmogus jau iškart atsistodavo į tautos priešų pusę. Juk nekentėm tada komunistų ir negerbėm. Žinių lygis ir supratimas priklauso ir nuo išsilavinimo. O išsilavinimas Grybauskaitės yra sovietinis - "politekonomija" . Jei kam neteko rankose laikyti okupacijos metų politinės ekonomijos vadovėlio, tai būtinai suraskit ir paskaitinėkit - tai panegirika komunizmui ir nesocialistinių šalių niekinimas. Vėliau Grybauskaitė rašė "disertaciją" ir gynė ją Maskvoje Visuomeninių Mokslų Akademijoje prie CK KPSS. Jos disertacija niekuo nereikšminga, nes rėmėsi Markso, Engelso, Lenino darbais, KPSS Programa, 27-to KPSS suvažiavimo nutarimais, pavyzdiniais kolūkio įstatais ir t.t. Už tai ji šiandien turi daktarės vardą (!) : )) Vėliau ji dirbo dėstytoja Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje - t.y. darbas iš paprasto komunisto padaryti tikrą idėjinį raudoną komunistą - o tam juk reikėjo pačiai šitokia būti: ji 7 metus švietė, ugdė Tarybų Lietuvai kolaborantus. Po to ji kažkokiu būdu (kokiu - niekas nežino) pateko į Džordžtauno universitetą JAV; tai buvo ne studijos, o kursai, trukę tik 7 savaites.. (tuo metu be Kremliaus žinios išvykti į Vakarus praktiškai buvo dar neįmanoma). Ar tai išsilavinimas?! Grybauskaitės veikla okupacijos metais rodo, kad tai yra žmogus prisitaikėlis, ne patriotas, tai žmogus kuris gali tarnauti priešui dėl gardaus valgio šaukšto ir įrodė tai savo darbais.

51. Tomas J. 13:21 04-24 IP: 84.55.7.187
Kai KGB pulkininko sūnaus, buvusio LKP CK darbuotojo Artūro Paulausko dekretu (jam laikinai einant Prezidento pareigas) į VSD vadovo postą 2004.04.22 buvo pasiūlytas komunistas Arvydas Pocius, Seimo konservatorių frakcija galbūt dar nežinojo kad jis KGBistas ir 2004.04.29 balsavo vieningai UŽ (visi aštuoni tuometiniai Seimo konservatoriai). Kad A.Pocius buvęs komunistas - konservatoriams tai neatrodė kliūtis. Šiandien konservatoriai jau kitokios nuomonės apie A.Pocių. Bet konservatoriai nepasimokė. Šiandien jie remia kandidatę į prezidentus Dalią Grybauskaitę, TSKP narę su 13-os metų stažu, aukštosios partinės mokyklos dėstytoją. Kad ji buvusi aktyvi komunistė - konservatoriams tai neatrodo kliūtis. Šiandien niekas pasaulyje nerinktų prezidentu Hitlerio nacių partijos aktyvisto. Stalino - Grybauskaitės partija TSKP niekuo ne geresnė už nacius, bet konservatoriams - tinka..

52. Tomas J. 13:22 04-24 IP: 84.55.7.187
Labai keista Grybauskaitės kaip kandidatės padėtis. Grybauskaitė pernai Lietuvai nesumokėjo nei lito gyventojų pajamų mokesčio. Tokie duomenys pateikti jos anketoje Vyriausiajai rinkimų komisijai. Anot VRK, ji atitinka Konstitucijos reikalavimą (cituoju iš 78 str.): "ne mažiau kaip trejus pastaruosius metus gyvenęs Lietuvoje" , - tačiau mokesčių Lietuvai nemoka. O interviu BNS 2009.02.26 pati apie save sakė: "dar kartą peržiūrėjome Civilinį Kodeksą, kuriame gyvenamoji vieta apibrėžiama kaip pastovios buveinės įregistravimas, t.y. Lietuva; kitur jokios nuosavybės pasaulyje neturiu. Esu paskirta Lietuvos Vyriausybės nutarimu dirbti laikinai Briuselyje; šioje šalyje man suteiktas Belgijos Vyriausybės laikinas diplomatinis statusas, kaip laikinai dirbančio žmogaus, mokesčių mokėjimo arba taip vadinama fiskalinė šalis yra Lietuva, taigi pagal Civilinį Kodeksą ir balsavimo šalis yra Lietuva" . (Citata iš interviu dalies tarp 10 min. 30 s. - 11 min. 20 s.). Kaip tai suprasti? "Mokesčių mokėjimo šalis yra Lietuva", bet mokesčių Lietuvai nemoka?

Kai kam Tomo J. komentarai nepatinka.

Gąsdina:

53. Nu 16:04 04-24 IP: 195.189.142.58
Putos drimba, bet tai baika, tomas dzej vairuoja shaika. Kelias ilgas ir vingiuotas, ner kada putas nusluostyt. Dar kelionei nesibaigus, reiks suvalgyt savo snarglius

Demokratija?

Tikrai?

55. Rinkimų technologijos 18:53 04-25 IP: 80.240.12.72
"Niekieno neužsakytos, niekur nepublikuotos, praėjusį mėnesį mūsų darytos apklausos duomenimis, į atvirą klausimą, ką rinktumėte prezidentu, jei kitą sekmadienį vyktų rinkimai, 24, 3 proc. atsakė – Grybauskaitę. Grybauskaitės populiarumą iš dalies lemia jos asmeninės savybės. Grybauskaitės populiarumui svarbu tai, kad ji neįsitraukusi į įvairias vietos intrigas. Galiausiai būna juk žmonių, prie kurių intrigos tiesiog „nelimpa“. Taip pat svarbi intonacija, kuria Grybauskaitė sugeba kalbėti apie įvairias problemas. Manau, žmonėms atrodo, kad jai iš tikro nuoširdžiai rūpi, ką ji sako."

Šiuos "statistinius" duomenis, kaip perskaitėt, savo iniciatyva 2008 metų sausį surinko ir 2008 02 26 paskelbė UAB " Vilmorus" (http://www.alfa.lt/print/172769/).

Apie UAB "Vilmorus" galit pasiskaityti jų tinklapyje: http://www.vilmorus.lt.

Po nepilnos savaitės, 2008 03 03, " Veido" 9-me numeryje skelbtame straipsnyje (48 komentaras) jau rašoma: "Populiariausia kandidatė į Lietuvos prezidento postą jau kuris laikas yra Europos Komisijos narė Dalia Grybauskaitė. Pasak viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų centro " Vilmorus" vadovo Vlado Gaidžio, sausio mėnesį darytas tyrimas parodė, kad jei prezidento rinkimai vyktų dabar, už eurokomisarę balsuotų 24, 3 proc. apklaustų balso teisę turinčių piliečių... (ir t.t.)".

Sekantis to straipsnelio skyrelis vadinasi: " D.Grybauskaitei tereikia pasiryžti". Jį vertėtų perskaityti. Be kita ko, jame rašoma kad, nesėkmės atveju, D. Grybauskaitė galės grįžti į eurokomisaro postą.

D.Grybauskaitė pasiryžo. O mums reikia pasirinkti.

Praeitą naktį ir mane kiek pagąsdino.

Ta proga prisiminiau 1794 m. sukilimo prieš Rusiją vadovo Tado Kosciuškos (šis sukilimas kartais vadinamas jo vardu) žodžius:

Tai buvo priežastis dėl kurios Maskoliai įveikė mus: vieniems pinigus duodami, antrus dovanomis suvedžiodami, kitus gąsdindami, o labiausiai tai sukeldami mūsų ginčus ir nevienybę.

Paminklo Tadui Kosciuškai nepastatėme. Bet gatvę jo vardu pavadinome. O paminklų jam yra ne tik Lenkijoje, bet ir Baltarusijoje bei Vašingtone, nes jis sėkmingai kovojo JAV nepriklausomybės kare kartu su Dž. Vašingtonu.

Jis buvo laisvas.

Laisvė neturi kainos.

9. Laisvės kaina 09:30 04-22 IP: 80.240.12.72
Negalima išsižadėti laisvės vardan dujų ar naftos kainų bei paskolų srautų.

Komentarų nėra: