2020-06-27

COVID-19


Nors  viskas vyko 2019-ais, lygiai prieš metus, VBS DELFI kartoja:


VirusMan


1. How Bill Gates became the voodoo doll of Covid conspiracies

In 2015, an unassuming-looking Bill Gates came on stage at the TED conference in Vancouver to issue a dire warning.
"If anything kills over 10 million people over the next few decades, it is likely to be a highly infectious virus rather than war," he told the audience.

His prescient words picked up some coverage at the time, including from the BBC - but largely went unheeded.

But now, the video of this talk has now been viewed more than 64 million times - with many people more interested in the reasons behind that speech than the talk itself.


Some accuse of him of leading a class of global elites. Others believe he is leading efforts to depopulate the world.

Still more accuse him of making vaccines mandatory, or even attempting to implant microchips into people.

2. Viruses in MicroSoft production.

3. Bill & Melinda Gates Foundation and WHO.


COVID-19 World Order


1. Vakarai prasiskolinę:

More than half of this enormous number was accumulated in developed markets, such as the United States and Europe, bringing their debt-to-GDP ratio to 383% overall.

2. Pasaulio skola sudaro 322% BVP.

3. Pasaulis niekaip neišlipa iš „Palūkaninių Pinigų" krizės, iš esmės prislėgusios jį Niksono šoko laikais.

3. Po Davos'o 2020 prasidėjo COVID-19 World Order veiksmai.

Šitokie:

1. Pasaulio visuomenė išgąsdinama galimybe mirti užsikrėtus COVID-19.

2. Didžioji dalis ekonomikos stabdoma.

3. Visi ekonominiai nuostoliai „nurašomi" COVID-19.

4. Gaminami milžiniški, trilijoniniai kiekiai „ex nihilo" pinigų ir skirstomi daugmaž „ikipandeminiais" keliais, „elitą" ir „runkelius" paliekant tuose pačiuose vaidmenyse.

O KODĖL GI NE?

NarkoRiaušės Štabe


Šutgarte*,


būtent!

Ten įsikūręs JAV Karinių Pajėgų Europoje
štabas.
Beje, nuo Ciuricho 
(žr. apatinę „laikrodžio" rodyklę) iki Bazelio 

Time...


* 432 Hz

Britų Studijų (Pa)Skolos 2020
Pacituosiu:

A. Jefimov teigimu, prieš tai Europos Sąjungos studentai studijuodami Anglijoje galėjo pasiimti paskolą, ji pilnai padengdavo visą studijų kainą. Anot specialisto, paskolą reikėdavo grąžinti tik tada, kai studentas baigdavo studijas, ir uždirbdavo daugiau nei 1400 eurų per mėnesį. „Jeigu žmogus po studijų neuždirbdavo šios sumos, jam paskolos grąžinti nereikėdavo.

Jeigu per 30 metų jis paskolos negrąžina, ji pilnai anuliuojasi ir galima sakyti, kad žmogus studijavo nemokamai. Jeigu jis uždirba daugiau, tada paskolą grąžina po truputį. Baigi studijas Anglijoje, grąžini tuos pinigus, kuriuos Anglijos vyriausybė sumokėjo už tavo mokslą.

Tai buvo labai patrauklu, viliojo studentus, 100 procentų studijuoti vykusių žmonių tas paskolas imdavo. Tai galiojo tiek bakalauro, tiek magistro studijoms. Ši paskola nuo 2021 metų rugsėjo stojimo nebus teikiama. Taip pat studentams teks sumokėti tarptautinių studijų mokestį“, – aiškina jis.

A. Jefimov teigimu, vietiniams studentams studijų kaina siekia 9200 svarų per metus, tokia ji buvo ir Europos Sąjungos nariams, o tarptautiniams studentams, priklausomai nuo programos, ji svyruoja apie 13500 svarų per metus. Anot jo, po priimto sprendimo studentams iš Lietuvos kaina iš karto šoktelės apie 4000 svarų sterlingų.

„Šitie esminiai pasikeitimai daro įtaką didžiajai daliai žmonių, kurie planavo studijuoti Anglijoje. Žiniasklaida Anglijoje daro prielaidą, kad stojančiųjų skaičiai iš Europos nukris apie 60-70 procentų, jie ėmė ir kitas šalis: Vokietiją, Ispaniją, Daniją, kuriose yra didesni atlyginimai. Jeigu imti Lietuvą, manau, kad studijos Anglijoje taps tik turtingų šeimų galimybe, kritimas gali būti ir 90 procentų, ypač pirmais metais. Manau, kad tai bus šokas ir pirmais metais bus didžiulis kritimas, po kokių 4 metų, kai žmonės susigyvens su ta idėja, kad reikia mokėti, tie skaičiai gali šiek tiek išaugti“, – prognozuoja specialistas.Vokietija, EuroKongas


EuroKongas...


Mat, policija ėmėsi dėl narkotikų tikrint Štutgarto Centre: Beje, ne kur kitur, o Šutgarte yra JAV Karinių Pajėgų Europoje
štabas.

Prieš 6 metus Berlyne:Ten pat prieš 2 metus:


Berlin's Görlitzer Park: The park keeper and the drug dealers | DW English

2020-06-26

ŽečPosPoLita 2020 Josvainiuose


Rasos/Kupolės/Joninės 2020

Josvainiai netol Kėdainių - dešiniajame Neries krante. kurio ir 1655-ais niekad nebūtos ŽęčPosPoLitos sukilę prieš šlėktą Bogdano Chmelnickio kazokai 
neužėmė.

Taigi, dideliu greičiu lėkęs Mercedes180 paivijęs taranavo Audi A4 ir rėžės Josvainių trobon, išversdamas jos sieną.

Audi A4 važiavę du jaunuoliai žuvo.

Ėmė rūkti dūmai iš po Mercedes variklio gaubto, bet, anot liudininkų, policija neskubėjo gaisrą gesinti, liudininkai sulakstė namo ir atsineštais gesintuvais užgesino.
Dabar policija Mercedes vairuotoją, gydytojų gelbstimą, saugo ligoninėj.

Jis, ukrainietis, dirbantis Kėdainiuose, policijos stabdomas nestojo, tad policijos ekipažas jį nusivijo.

Nusivijo...

Vijo vijo nepavijo

2 Artūrai Sakalauskai


1987


Lietuviškai nėra, tik estiškai.

1991


Гедиминович


... «Саулюса Бержиниса объявили российским режиссером, а он литовец. Я сам из рода Гедиминовичей. Имею право получить второе гражданство, но терплю», — подчеркнул Михалков.lrvalstybe kpd
Kieno Skvernelis?Na, ir nėr bendros mūsų EksPolicininko Skvernelio su Sniego Žmogum Johnsonu
nuotraukos - nebuvo susitikę premjerai, nors kiek lietuvių sutilpo ton Greitojon Britanijon - oho ho...

2020-06-25

Daug Mirusių Karantino Metu


Valdžikė
nežino, kodėl.

Nikitos Chruščiovo Sūnus Sergejus

JAV-ose nuo 1999-jų, turėjo JAV'ų pilietybę.
Nusišovė 84-rių?

Laidos Rusijoj.


Stebuklo Laukimas...laukia Kalėdų stebuklo
0,00011 BitKoino


Tiek šiandien, po Trijų Metų Pasaulinio Karo prieš BitKoiną,
vertas 1 JAV doleris:
Štai iš ten pat paimtas 5 metų (Trijų Metų Pasaulinio Karo prieš BitKoiną pradžią jame pažymėjau) 
ir Visų Laikų tas pats grafikas:

pradžioj, prieš 10 metų, JAV doleris kainavo 20 BitKoinų.

Kaip matot, Trijų Metų Pasaulinį Puolimą BitKoinas atlaikė dvigubai brangdamas.

O Palūkaninių Pinigų negebantys atsisakyt Mūsų Engėjai įtaisė mums, iš anksto (ačiū!)

KoronaAntSnukius 
(šunys dabar šeimininkus vedžioja be antsnukių) ir patys save - BANKUS/KORPORACIJAS/ĮMONES - gelbsti naujų Palūkaninių Pinigų MILIJARDAIS/TRILIJONAIS,
MUMS NUOLANKIAI Į TAI VĖPSANT.

2020-06-24

Rasos 1941 Ir 1945


Birželio 22:
 Birželio 24:


2020-06-23

NeKaltasis III-sis


innocent
1. a 1) nekaltas; 2) nežalingas; 3) naivus; 2. n 1) nekaltas žmogus; 2) naivuolis

Popiežius Inocentas III
prieš juos paskelbė kryžiaus žygį (1209-1229), kuriuo prasidėjo Albigiečių karai, trukę nuo 1209 iki 1229 m. Per šiuos žygius buvo sunaikinta apie 500 000 vyrų, moterų ir vaikų, kurie nesutiko būti pakrikštyti ir tarnauti Romos katalikų bažnyčiai. Šimtai katarų mažesniuose miestuose buvo sudeginti. Kiekviena mergaitė nuo 12 m. ir kiekvienas berniukas nuo 14 m. amžiaus buvo apklausiami dėl šio tikėjimo. Teisėjai jiems palikdavo tik vieną pasirinkimą: išsižadėti savo tikėjimo arba mirti. Didesnioji jų dalis pasirinkdavo baisią mirtį liepsnose. Katarai inkvizicijos galutinai užgniaužti XIV amžiaus pabaigoje.

Korona Durnynas


O kaip kitaip bevadinti?

"HosPisas" (toks pavadinimas - Lietuvoj!!!) Klaipėdoj, o pranešimas iš Vilniaus:Beach Boys Lukiškėse


Tai jau tikrai - Dievų Miške, kur vėliau mūsų sukilėlius korė, pliažą padaryt!

Ką - Meras Byvis, jau antrą vasarą iš buvusio pliažo anapus upės statybų imitaciją ir griuvenas tesugebėjęs padirbt, nieko gudresnio nebesumanė?

Bet pataikė!

Pliažą šitokioj vietoj atidarė 1941 metų birželio sukilimo metinių metu!


2020-06-22

Kinija 2020


Taivanas (kin. 臺灣, pinyinTáiwān),[1] oficialiai – Kinijos Respublika (kin. 中華民國, pinyinZhōnghuá Mínguó) – valstybė Rytų Azijoje, įsikūrusi pagrindinėje Taivano saloje ir keliose mažesnėse aplinkinėse salelėse tarp Taivano sąsiaurio ir Filipinų jūros. Užima 36 197 kv. km plotą, turi beveik 24 mln. gyventojų.[2] Sostinė ir didžiausias šalies miestas – Taipėjus.
Kinijos Liaudies Respublika (Kinija) – valstybė rytų Azijoje, ketvirta pagal teritoriją valstybė pasaulyje ir didžiausia pagal gyventojų skaičių. Ribojasi su AfganistanuButanuMianmaruIndijaKazachstanuKirgizstanuLaosuMongolijaNepaluŠiaurės KorėjaPakistanuRusijaTadžikistanu ir Vietnamu.
KLR turi nuolatinę vietą JTO Saugumo Taryboje, taip pat yra APECEast Asia Summit ir Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos narė. Kinija taip pat yra branduolinė valstybė, turinti didžiausią kariuomenę pasaulyje ir yra antra pagal ginklavimuisi skirtas lėšas.[2]

Po Taipėjaus atstovo kalbos Seime Kinijos ambasadorius paprašė Lietuvos paaiškinimų
1848 Crash


The song has long been assumed to be about male menopause
However, according to the British writer D. J. Taylor, one alternative theory is that, having boasted of their ability to write "a song about anything", Chapman and Chinn were issued with the challenge to come up with a treatment of the 1848 United States economic crisis.[10]


2 hours ago.

Dollar Crash Imminent, Former Morgan Stanley Chief Economist Stephen Roach
Predicts

SEB Triukai


SEB banko veikla buvo visiškai sutrikusi, klientai neturėjo galimybių atsiskaityti
Modern Growth...

1941 m. Birželio Sukilimas


1941 m. birželio 23 d. rytą per Kauno radiją sukilėlių vadas Leonas Prapuolenis paskelbė apie Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimą ir Lietuvos laikinosios Vyriausybės sudarymą (kartu buvo paskelbta ir vyriausybės sudėtis). Pirmame sukilėlių laikraščio „Į laisvę“ numeryje išspausdinta per radiją skelbta nepriklausomybės atkūrimo deklaracija:
„Susidariusi laikinoji vėl naujai atgimstančios Lietuvos Vyriausybė skelbia atstatanti Laisvą ir Nepriklausomą Lietuvos Valstybę. Prieš viso pasaulio tyrąją sąžinę jaunoji Lietuvos valstybė entuziastingai pasižada prisidėti prie Europos organizavimo naujais pagrindais. Žiauraus bolševizmo teroro iškankinta Lietuvių Tauta ryžtasi kurti savo ateitį tautinės vienybės ir socialinio teisingumo pagrindais.“
Kovos su besitraukiančiais Raudonosios armijos daliniais ir komunistų aktyvistais vyko ne tik Kaune, bet ir Vilniuje bei visoje Lietuvoje. Lietuvoje, vienintelėje iš sovietų okupuotų kraštų, prasidėjus Vokietijos–Sovietų Sąjungos karui kilo ginkluotas sukilimas. Sukilimą organizavo Lietuvių aktyvistų frontas (LAF).

Sukilimo metu Lietuvoje prasidėjo nacių organizuotas žydų Holokaustas.
TV3 Vandalas


Ar pamenat?
Vandalas...

Vandalas - (pagal germanų genčių vandalų vardą) - kultūros naikintojas, barbaras, tamsuolis.

Štai jis:
Apie nuotykio Upės gatvėje prasmę. Negavau savo paaiškinimo, rašyto policijai įvykio vietoje, kopijos, bet atlikdamas pilietinę pareigą pareiškiu tiesiai šviesiai:

• Aš kaltinu ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, kad eidamas šias pareigas siekė savo gatvės asfaltavimo už mokesčių mokėtojų pinigus.

• Kaltinu jį pasinaudojus tarnybine padėtimi propaguoti savo gatvės asfaltavimą anksčiau už kitų, kur yra didesnis gyventojų skaičiaus ir ilgio santykis.

• Kaltinu jį piktnaudžiavus pareigomis siekiant asmeninės naudos, kai ne vieną kartą pavaldiems ministrų kabineto nariams ar tarnautojams, atsakingiems už kelius, nurodinėjo, kad jo gyvenama Upės gatvė Vilniaus rajone turi būti asfaltuojama.

• Kaltinu jį pasinaudojus Vadovybės apsaugos departamentu (prie VRM!) kaip įrankiu siekiant savo gatvės asfaltavimo. Pats susisiekimo ministrui kaip argumentą minėjo VAD raštus Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. O VAD vadovas viršijo savo įgaliojimus reikalaudamas iš Vilniaus rajono savivaldybės administracijos asfaltuoti Upės gatvę.

• Kaltinu jį, kad esant 2017 m. STT ir Seimo kontrolieriaus išvadoms dėl neskaidraus kelių tvarkymo Vilniaus rajone, vietoj to, kad siektų skaidrinimo ir rekomendacijų įgyvendinimo, pasinaudojo šia padėtimi savivaldybės administracijoje asmeniniais tikslais užtikrinti savo gatvės asfaltavimą. Kaip dar 2018 m. nuėjo signalas į savivaldybės administraciją ir pradėtas projektavimas, patirtimi iš darbo šios savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju galėtų pasidalinti Skvernelio pažįstamas.

• Kaltinu jį, kad siekė ir pasiekė atsikratyti tik 2017 m. pradėto taikyti Kelių programos lėšų skirstymo savivaldybių projektams pagal balus (2018 m. birželio 11 d. pasitarimas dėl savivaldybių kelių ir finansų). Kitaip būtų sunku prakišti Upės gatvės asfaltavimą. Dar dirbdamas VRM ministru jis derindavo tokius lėšų skyrimo sąrašus ignoruodamas Valstybės kontrolės rekomendacijas rikiuoti projektus pagal kriterijus.

Ar būtų įmanomas toks atvejis didžiausios gerovės Europos šalyse, į kurias, deja, taip masiškai emigruoja mūsų broliai ir sesės? Ne, neįmanomas. Nei Švedijoje, nei Norvegijoje, nei Didžiojoje Britanijoje su Škotija, nei Airijoje, nei Nyderlanduose, nei Vokietijoje, nei Šveicarijoje, nei Danijoje, nei Islandijoje joks pareigūnas negalėtų net užuominos pasakyti apie savo kelio asfaltavimą. Pasidomėkime už ką praėjusiais metais atsistatydino Suomijos ministras pirmininkas. O Lietuvoje galbūt net paaukštintų?

Ministras pirmininkas Skvernelis tyčiojasi iš Lietuvos žmonių ir laiko juos kvailiais nepatraukdamas prisivogusio ministro, nors bendrininkas išklojo apie visą korupcinį tinklą. Skvernelis naudojasi dalies žmonių neapsišvietimu. Gal jie, kaip ir jis pats, nemoka anglų kalbos, kad nežino, jog minėtose Europos šalyse, apie kurių gerovę svajoja, tokio ministro pirmininko negalėtų būti. Ir būtent todėl tos šalys ir pasiekė žymiai aukštesnį gyvenimo lygį. Galbūt išeitis, kad žinantys žmonės, tarp jų ir emigravę artimieji, papasakotų apie tai nežinantiems, kad visi žinotų?..

Ačiū visiems už palaikymą, kuris sustiprina ir reiškia, kad yra už ką kovoti. Atsiprašau, jeigu neatrašysiu į komentarus, nes esu šiek tiek prie tinginio.

Už nekorumpuotą Lietuvą!🇱🇹