2016-07-01

Ar liūtai žmoniškesni?

Pažiūrėkim:

Canan Haciyeva 

Premjeras Demagogas

Ekonomistė*:

Ką sako studentai?
Jie kartoja vieną paprastą žinią – žinią apie brangų gyvenimą.
Galima tai suprasti ir kaip per dideles kainas ir per mažus atlygius, bet galima suvokti ir giliau – kaip žinią, kad ne vien darbu gyvas žmogus, o tiksliau – vien darbu gyvas tik vergas ar katorgininkas.

Žmogus visada daugiau negu jo darbas.

Premjeras žada daugiau darbo vietų, kurias kažkokiu mistiniu būdu pagimdys teisinis dokumentas.

 Elementarūs skaičiavimai jau dabar rodo (EBPO tyrimas), kad Lietuvos darbo rinka yra tokia pat lanksti kaip JAV, o pastaroji yra viena lanksčiausių pasaulyje.

Tai dėl ko tada reikia kautis ir kalbėtis?

Tikrai ne dėl daugiau naujų darbo vietų, tą daugiau suvokiant kaip nestabilių, menkai apmokamų darbo vietų kaitą.

Reikia kalbėtis apie gyvenimą ir išgyvenimą šalyje, kurią kasdien palieka jaunimas, neturintis galimybės įsigyti būstą, sukurti šeimą ir saugiai auginti vaikus.

Su tuo jaunimu reikia kalbėtis, o ne buku veidu pamokslauti.

„Mes esam labai demokratiški ir jėgos nenaudosime“, – tvirtino jis. 

Klausiamas, kiek laiko bus toleruojami prie Vyriausybės gulintys protestuotojai, premjeras atsakė lakoniškai: „Tegu ilsisi.“**

Daug naujų labai menkai apmokamų darbo vietų neišspręs nė vienos tikros Lietuvos (o ir daugumos europiečių)
problemos – jas gali padėti spręsti tik nauja, solidarumu ir bendryste paremta politika.

 Bėda tik ta, kad šios pamatinės visuomenių išlikimo vertybės per pastaruosius dešimtmečius tiek paniekintos***, kad jų atgaivinimas pareikalaus arba itin didelių pastangų, arba masinės katastrofos.****

* :)
** demos + agogos

Abudu
"šaunuoliai",
laimėję rinkimus, renkasi ne aukštesnį/svarbesnį pagal Konstituciją Seimo pirmininko postą, bet žemesnį Premjero.

Eilinė "premjera": "Arčiau pinigų"~:))
*** Ir ekonomistė nepastebėjo to paties, ko nepastebėjo teisininkė:

darbuotojas - tikras žmogus, o "darbdavys" -fiktyvusjuridinis asmuo.

**** Kam taip žiauriai?

Štai koks diskutuotinas 2016 metų birželio 20-tosios pranešimas 57-joje Lietuvos matematikų draugijos konferencijoje:

Rytis Bieliauskas (CoinGate), Eugenijus Paliokas (VGTU). Bitcoin – priemonė konsensusui pilnai decentralizuotoje sistemoje pasiekti.*****

***** Gal ne tokie jau kvaili tie britai,
Profesoriau?


Du blogi Pentagonai

Kas galėjo pagalvoti?

2016-06-30
"Manheteno rytas" rašo, kad Snowden'as lyg ir teisingai pasielgė, turint omeny tai, ką patyrė John Crane.
2016.06.30
Bendrabutis karininkams „Pentagonas“

Leidinys pateikia vieną iš charakteringų Baltijos jūros laivyno vadovybės aplaidaus darbo pavyzdžių: vieno iš karininkų reikmėms pritaikyto bendrabučio, kuriame gyveno 73 šeimos, ir kurį vietos gyventojai vadino „Pentagonu“ istorija. Pats „Pentagonas“ su JAV gynybos ministerija neturėjo – nuo 2011-ųjų jis buvo pripažintas netinkamu gyventi. I. Stulovo tyrime, kurį publikavo vietos „Nevskoje vremia“, buvo rašoma, kad pastato stiklai buvo išdaužyti, nebuvo karšto vandens, sienos – supelijusios, o pertvaros laikas nuo laiko byrėjo.

Kodėl Rusijos kariniame laivyne įvykdytas beprecedentis „valymas“?

2016-06-30

Beginning of the End for the Teutonic Knights

Jun 29, 2016 Barney Higgins
The Death of Grand Master Ulrich, and the Beginning of the End for the Teutonic Knights
Smūta Europoje
Švogeriai

Ko nemato teisininkė

Teisininkė įžvelgė...

Bet nepamatė, kad darbuotojas - tikras žmogus, o "darbdavys" - fiktyvus, juridinis asmuo.
Kai ko nemato teisininkai...

Šaudymas į rusą

Štai pagrindiniai du mūsų šaudytojai į rusą:
Didvyriškai kariavo, šauniai triuškino Rytų priešą, tačiau išgirdo treptelėjimą iš Briuselio ir haubicas teko patyliukais pakišti po šluota. Tokį konfūzą informacinio karo su Rusija fronte patyrė maršalė D.Grybauskaitė ir jos gvardija tapusi Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK).

Kad LRTK rankos būtų kuo laisvesnės, prezidentės siūlymu Seimas net pakeitė įstatymus ir leido komisijai be jokių įspėjimų ar ceremonijų, numatytų europinėje teisėje, nurodyti retransliuotojams rusiškas programas perkelti į mokamų kanalų paketus.

Aidint trimitams tai ir buvo padaryta.

Bet LRTK teko atšauti savo sprendimus, nes Europos Komisija (EK) įspėjo Lietuvą, kad tai kertasi su Europos teise ir gali grėsti net bėdomis Europos teisingumo teisme.

Žodžiu, iš Briuselio gavome peiliu į nugarą.

Kita vertus, buvo galima numanyti, kad su visais tais informaciniais karais, kurie, beje, visuomenės apklausos duomenimis, ne itin įdomūs mūsų piliečiams, Europoje prisižaisime.

ačiau ši istorija gali būti tiktai žiedeliai. Juk Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete tebelaukia eilės saugumiečių projektas, siūlantis sodinti į kalėjimą už „dezinformaciją“, esą pavojingą valstybei.

Komiteto nariai, užuot atmetę šią nesąmonę, bijo būti apšaukti rusų agentais ir vis dar stumdo ją iš stalčiaus į stalčių, žada prie projekto grįžti rudenį.

Žiūrėk, iš tos baimės dar ir palaimins, o įkandin nubalsuos ir visas Seimas.

2016-06-30 08:30
84.15.185.107 LTU

6 REMARKSAS

Tai šiuo atveju praktiškai galima gauti 7 metus lagerių net neišeinant iš namų už valstybės politikos kritika. Šiuo atveju valstybė yra keletas asmenų, kurie tai apsprendžia. Vienžo jei esate įtraukti į stebimųjų, kaip politiškai nepatikimų sąrašus (konflikto atveju galimai sušaudytinų) tai jums nebeapsimoka užsiminėti jokia veikla nes tikėtina, kad jums bus kenkiama vienaip ar kitaip. Praktiškai tampate persona non grata iš valndančio buvusio komunistinio isteblišmento pusės. Tai jau nebesvarbu ar tas įtatymas bus realizuotas persekiojamo asmens atžvilgiu ar ne, nes niekas negali paneigti kad taip nebus ir nėravtokios praktikos kad pilietis būtų informuojamas kodėl yra stebimas, kaip priešas, nuo kada iki kada ir už ką. Praktiškai represuojamas nelabai turi teisę žinoti už ką gali būti represuojamas nes tai ne jo reikalas. Tai praktiškai karo lauko tribunolo įstatymas ir nežinia su kuom šiuo metu NATO yra karo stovyje. Taippat reikaluju piniginės kompensacijos už represijas ir visokie pareiškimai "sienos atviros ir galite išvykti" manęs netenkina
Na, o kare kaip kare.

P.S. Apie tai abudu šaudytojai į rusą nešneka, šneka šitaip ir va šitaip.

O Vytauto Didžiojo ordino Didžiojo kryžiaus kavalierius štai ką išdarinėja.

2016-06-29

Pasaka vaikučiams apie Referendūmą

Tikrai verta pasiklausyti.

Kare kaip kare


25 JUN 2016
Duitse MH17-jager nu zelf prooi
Josef Resch, privé-detective in Duitsland (Holger Schöttelndreier)
Foto: Holger Schöttelndreier
Kare kaip kare.

Aukso medalininkas Laisvoj Lietuvoj II

Prieš du mėnesius.
Šiandien.
Aukso medalininkai-mokiniai, sutikit, žino daugiau negu mokiniai-vidutiniokai, na, tarkim, mokyklinės programos rėmuose. "Juodąją", "nemokyklinę" gyvenimo pusę jie žino gal ir prasčiau už vidutiniokus.

Kai su ja, "juodąja" gyvenimo puse susiduria, jiems tenka pasirinkti: ar kovoti už deklaruojamas, "šviesiąsias", "mokyklines/mokslines" vertybes, ar "nutilti/prisitaikyti".

Nelengvas pasirinkimas, pats žinau.

Dar porą "ydų" turi tie aukso medalininkai, ypač "tiksliukai": ir toliau  viskuo domisi, loginio mąstymo pagalba perpranta.

Ir Visuomenės Valdymą perpranta.

Kaip manot, kodėl mūsų valdžioje tiek ne savo darbą dirbančių vidutinybių?

Ar ne todėl?

Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras Zigmas Vaišvila - fizikas, mokslų daktaras.

Fizikas Lietuvos Respublikos VSD karininkas Vytautas Pociūnas maždaug pusantro mėnesio iki žūties pasakė frazę: „...daugiau netylėsiu ir padarysiu, kad visi viską žinotų...“.

Paklausykit, ką prieš porą mėnesių pasakė fizikas VSD direktorius (1991 m. rugsėjo 27 d. – 1992 m. kovo 19 d.) Zigmas Vaišvila po to, kai palinkėjau Lietuvos Respublikos VSD tapti "Pylėnais" (žr. 19:19).

Perskaitykim:
Ernestas Venckus 
zigmui jau senai nervai isoperuoti kitaip nerandu paaiskinimo is kur tikek kantrybes
TADZ TURBO 
Sveiki visi,bijau kad pas jus per daug optimizmo,tauta dar nepabunda,tam sekmingai dirba visa žiniasklaisa(bent pagrindiniai "bangiai")pradedant girtojo skydininko ruporu,ir laisvuju fagitu medijos konglameratas,kuris jau beveik pamyne po savim komerc.media priemones.Todel paršelis skverelis greiciausiai pataps nariu,kaip ir visa banda konservu,nes juk ne veltui laivai nuomuojami 3gubai brangiau,nei jie kainuoja.

Gal tiesiog buvo pavargęs Zigmas Vaišvila - panašiai kaip Lietuvos Respublikos universiteto dėstytojas, gaunantis atlyginimą, apie kurio dydį gėda prasitarti ne tik Naujųjų Laikų Evangelistui, bet ir paprasčiausiam kolegai iš, tarkim, Olandijos.
2016-06-29 19:03
172.56.35.142 USA

96 ....STOJU IŠ VIEN - PRIE 87 KOMENTARO :

Draugai ir Giminės - saugokite, kiek galite - Gerbiamą Nepriklausomybės akto Signatarą nuo svetimųjų - politinių jėgų keršto Lietuvoje !... Pagarbiai, GEDIMINAS ŽILINSKAS, NEW YORK

2016-06-29 16:21
172.56.12.244 USA

87 SVEIKATOS! SVEIKATOS!

Z.VAisvila - vienas paciu patriotiskiausiu Lietuvos zmoniu. Dar iki Sajudzio pergales, balansuodamas ant ribos, kaip ir daugelis, jis buvo tikras kovotojas uz Lietuvos nepriklausomybe. Doras zmogus. Jo paskutinis str., isspausdintas ekspertai eu, galimai buvom pretekstas tam, kas atsitiko. Tokios izvalgios analizes apie tai, kas vyksta Anglijoje, Lietuvoje, pasaulyje, gali pavydeti visi ,,politikos apzvalgininkai". Tikiu, ligonineje yra ir padoriu mediku, apsaugos nuo a.a.Cilinsko likimo ir injekciju nebus. Draugai, esantys arciau, budekite, saugokite si zmogu. Arteja rinkimai, balsuokime tik uz tuos, kurie gyvena musu tautos islikimu.T.
2016-06-29 15:39

91.187.185.51 LTU

84 ALGIS

Sveikatos ir stiprybės


2016-06-29 15:33

78.58.130.211 LTU

83 NUOMONE

vienas pro langa,kitas nuo palanges, dabar nuo laiptu.....2016-06-29 13:42

76.67.29.116 CAN

67 IŠ TORONTO

Sveikatos gerb. Vaišvilai. Didelė nelaimė.

2016-06-29 13:29

78.62.121.132 LTU

61 SVARBU GYVAS, TADA PASVEIKIMAS TIK LAIKO KLAUSIMAS

NUOSIRDZIAI LINKIME STIPRYBES, VISKA IŠTVERTI IR PASVEIKTI.2016-06-29 13:24

86.100.212.68 LTU

58 ZIGMAI,

sveik kuo greičiau ir toliau vanok šituos visus nenaudėlius

2016-06-29 12:58

76.100.13.108 USA

46 ALBONIS

kam neparankus tu dienu liudininkai??????Negi jo laukia Pociuno likimas???????Kur ziuri STT,Skvernelis ,"Svarkelis" ir visi kiti kartu paemus????????

2016-06-29 12:52

85.255.234.241 GBR

42 ACKALIS

Daug sveikatos ir stiprybes.

2016-06-29 12:47

188.69.196.68 LTU

40 BENAS

Laikykis, Zigmai! Draugų turi daugiau, negu šnypščiančių už tiesų žodį. Taip ir prieš 25 metus buvo!


2016-06-29 12:13

89.116.77.77 LTU

26 TROPIKANA

Gerbiu šį žmogų, jis tikrasis Lietuvos patriotas, bet šiame pamišusiame pasaulyje niekam tas nerūpi. Sveikatos !

2016-06-29 12:09

84.15.189.113 LTU

25 REMARKSAS

Gaila žmogaus savo gyvensena pašventusiam nepriklausomybės atkūrimui ir nesavanaudiškai gyvenusiam iš signataro rentos, be jokio savanaudiškumo inspiruotų demagogijų

24 A-HA

Z.Vaisvila buvo vienas is pirmuju sajudzio aktyvistu,netgi sajudzio vadovu buvo planuojama ji isrinkti.Tik beda,kad zmogeliui truko minia uzvedancios charizmos bei iskalbos.Po to is tvartelio islindo,per klaida i sajudi irasytas kuprotas muzikantas,uzgrobe sajudi,ilindo i valdzia,isnaikino konkurentus,sugriove Lietuva,dabar sedi Briuselyje ir anglus moko,kaip gyventi.Anglu laimei,kad jau visai senas-o tai ir ten dar viska sugriautu.Tuo tarpu Vaisvila apsauktas rusu agentu bei tautos isdaviku,o beretems,komentaruose,net sulopytos kelnes plysta is dziaugsmo,del jo nelaimes.Tai tokia pastaruju metu Lietuvos istorija...

8 LINKEJIMAI                                                  
2016-06-29 11:46
80.212.209.94 NOR

Zigmai laikykis.