2010-01-07

Cukriniai avinėliai

Trečiadienio rytą prie juodo Generalinės prokuratūros kubo Vilniuje ant snieguotos žemės gulėjo du mažyčiai karsteliai.

Dryžuotais drabužiais su užrašu „Šeimos genocidas“ apsirengę vyriškiai degė žvakutes.

Žiūrėkite reportažą.

Susirinkusios moterys ant rankų laikė kūdikius ir piktinosi, kad yra kaltinamos apgaudinėjusios valstybę.Kaip ir Vilniuje, prie Kauno apygardos prokuratūros rinkosi teisėsaugininkų darbu nepatenkintos motinos. Jos skundėsi, patekusios į nepavydėtiną situaciją, kai įtariant gavus specialiai padidintą atlyginimą bei motinystės pašalpas, motinas ima griežtai tardyti prokurorai.

Susitikti su moterimis išėjęs Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis sakė nelabai suvokiantis, kuo kaltinama jo vadovaujama įstaiga. Anot K.Betingio, dėl galimo sukčiavimo atliekami ikiteisminiai tyrimai, juos kuruoja kitos, žemesnės grandies prokuratūros.

Protestavusios motinos minėjo, jog Generalinė prokuratūra visiems šalies prokurorams išsiuntusi instrukcijas kaip tardyti, kokius klausimus užduoti gavus specialiai padidintą atlyginimą įtariamoms motinoms. Buvo minima, jog prokurorams nurodyta iš motinų išgauti prisipažinimą veikus grupėje su darbdaviu taip įrodant bendrininkavimo faktą sukčiavimo bylose.

K.Betingis pripažino, jog tokio rašto išties būta, tačiau jis esą tik rekomendacinio pobūdžio.

Protestavusias moteris, kurių Kaune susirinko ne daugiau dešimties įdėmiai stebėjo policijos pareigūnai. Vienas jų, vilkėjęs civiliai rūbais visus protestuotojų veiksmus uoliai fiksavo vaizdo kamera. Protesto akciją filmavo ir Kauno apygardos prokuratūros darbuotoja.

480. Prokuratūra: nu nu nu mamytės! 09:08 01-07 IP: 80.240.12.72
Būsimosioms mamoms algas pakėlė fiktyviai.

Kaip negražu!

O "Maximos" savininkų įsigyti cukraus fabrikai dirbo dirbo, kol iš visų burokų cukrų padirbo, visus darbininkus atleido, priėmė prekybos agentus - invalidus, tie išėjo Lietuvon cukraus pirkėjų ieškoti, ieškojo ieškojo, ir rado - tų pačių savininkų firmą vardu "Vilniaus prekyba", ir pardavė tie invalidai 1998 m. visą cukrų, o anie nupirko, ir 44,5 mln. litų PVM mokėti nereikėjo, nes invalidai darban priimti nefiktyviai buvo, jokiu būdu nefiktyviai, o kaip gi; panašiai 76,2 mln. litų PVM "VP Market" išlošė 2002 metais operacijoje su nekilnojamuoju turtu: valstybė per rekordiškai trumpą laiką atsiskaitė su bendrove, o šią kombinaciją atlikti padėjusi visuomeninė invalidų organizacija "Spindulys" tiesiog išgaravo.

Išmokomis sukčiavusių motinų D.Grybauskaitė siūlo nesodinti į kalėjimą.

Kas čia dabar?

Gali mamytes "pasodinti"???

Pasak teisininkų, iš Valstybės kontrolės pareigūnų Revizijos akto matyti, kad plaunant pinigus su „Jangila“ susiję asmenys atliko veiksmus, kurie gali būti vertinami kaip bendrovės lėšų pasisavinimas, mokesčių vengimas, apgaulingas apskaitos tvarkymas, dokumentų klastojimas, kontrabanda.

Tačiau Respublikos prokuratūros vadovybės pakeitimas iš karto paveikė žemesniųjų prokurorų sprendimus.

Baudžiamoji byla buvo nutraukta, kaip buvo pranešta, pripažinus, kad minėtas kompleksas veiksmų, susijusių su pinigų plovimu per „Jangilą“ esąs tik administracinis nusižengimas, o šiam suėjusi senatis.

Va šitaip.

Simply.

481. Geroji mūsų Prezidentė 09:17 01-07 IP: 80.240.12.72
2001-2004 Lietuvos Respublikos finansų ministrė, žr. 480.

Google: Dalia Grybauskaitė biografija


Paskersk savąjį cukrinį avinėlį cukrinėje skerdykloje.

Užkąskime cukrinės avienos.

Cukrus byra lūpų kampučiais

Staiga liežuvis it mašinos valytuvai

įsijungia ir nulaižo.

Komentarų nėra: