2017-12-19

Lietuvos Respublikos VSD

Popiet, po 14:00, paskambinau į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą telefonu 8 706 64 154
- niekas neatsiliepė.

Antrasis mano bandymas, po dešimties minučių, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje telefonu (darbo laiku, ne pietų metu) sužinoti, kur pradingo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, buvo lygiai tiek pat „sėkmingas".

Po paskaitos VGTU (14:30 - 16:05), po kurios dar savo kabinete aiškinausi su studentu dėl jo koliokviumo darbo įvertinimo, paskambinau numeriu 8 706 64 154 trečią kartą, maždaug 16:55. Šįsyk ragelį pakėlė autoatsakovas, paaiškinęs, jog mano pokalbį įrašys ir, jei sutinku, pasiūlė laukti, kol Lietuvos Respublikos Prezidentūra atsilieps. Laukiau, klausiau mano telefono 8 698 34246 siunčiamo signalo 2 min. 46 sek., po to ir autoatsakovas „padėjo ragelį".

Tada paskambinau telefonu 8 700 70007
ir pasakiau atsiliepusiai VSD pareigūnei, kad man neramu todėl, kad LR Prezidentūroje, kurioje užvakar, 2017 12 17, nedalyvaujant LR Prezidentei, pirmąsyk uždegta Chanukos menora, ir uždegta kažkodėl ne pirmą žvakę uždegant, gruodžio 12-tą dienąbet šeštąją, gruodžio 17-tą dieną, o šiandien, gruodžio 19-tą dieną, toje pačioje Prezidentūroje trissyk darbo laiku niekas nepakėlė telefono ragelio, o Prezidentės darbotvarkė jau ketvirtą dieną tuščia; ir dar pasakiau, kad visa tai gali kelti grėsmę mūsų Valstybės saugumui.

Malonioji Prezidentūros darbuotoja pasakė, kad tai ne VSD, bet Prezidentūros reikalas.

Tuomet, bekalbėdamas telefonu, išsiunčiau jai laišką iš savojo VGTU pašto.


VSD pareigūnė pasakė, kad laiško negavo.

Tuomet tuo pačiu adresu pranesk@vsd.lt  išsiunčiau tokį patį laišką iš savojo gmail pašto:
Ir šio laiško, anot jos, VSD pareigūnė negavo.

Tada telefonu papasakojau jai, kaip papulti į šį mano tinklaraščio rašinį ir ilgokai aiškinau, kodėl man atrodo, kad LR Prezidentūroje vyksta negeri dalykai; parodžiau tai malonaus balso VSD pareigūnei ir šią nuorodą:

Juokinga?

Pažiūrėkim:

Kol šnekėjau su VSD pareigūne, nė vieno (nei šio, nei ano) manojo laiško ji negavo.

O šnekėjau 20 min. 52 sek.

Sužinojau, kad visi Lietuvos Respublikos VSD pareigūnai jau išėjo namo, ir manąjį susirūpinimą dėl padėties Lietuvos Prezidentūroje ir Valstybėje ji perduosianti Lietuvos saugumiečiams rytoj ryte. 


Beje, manojo Gmail nuoroda „Detaliau" apačioje dešinėje 
neveikė...

Pasiklausykim apie „Pylėnus",


piliečiai 
Lietuvos.

1 komentaras:

Zenonas rašė...

Matau, Tu čia nerimtai , Eugenijau. Tai ir aš.
Negi tiek sujaudino kad dingo ta nusenus senmergė? Juk toks vyras gali susirast geresnių ir jaunesnių mergų dėmesio, kurios pačios skambintų Tau. O dabar sieki jos dėmesio Tu, o ne jinai.
Būtų puiki naujiena, jei dingtų visiems laikams, bet abejoju - atsiras su savo "dekretinu valdymu" vėl.
Ta proga sena pasakėlė. Berniukas rašo laišką dievuliui. "Tu paėmei į dangų mylimiausią dainininką M.Džeksoną. Paėmei į dangų mylimiausią mano poetą Marcinkevičių. Tai va žinok, mylimiausi mano politikai Kubilius ir Landsbergis"