2020-10-12

Ar Mes IšRinkom?


AR TIKRAI MES RINKOM?


Gerbiamai Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkei

Laurai MATJOŠAITYTEI
 
Lietuvos Respublikos rinkimų stebėtojo Vytauto Navaičio
Pažymėjimo Nr. 100-742
PRAŠYMAS
Pateikti paaiškinimus
2020 m. spalio 11 d.
 
Aš 2020 m. spalio 6 d. balsavau išankstinio balsavimo būdu. Kitą dieną pabandžiau užsiregistruoti balsuoti dar kartą. Kompiuterinė programa man suteikė galimybę dalyvauti rinkimuose antrą kartą. Registracijos kompiuterinius vaizdus pridedu. Norėdamas išsiaiškinti kaip tas pats asmuo gali balsuoti du kartus, nedelsdamas atvykau į VRK, tačiau į VRK nebuvau įleistas, o išsiaiškinti telefonu, esančiu prie VRK įėjimo, nepavyko. Man pasiūlyta stebėti kitką, o ne programinę rinkimų rezultatų klastojimo galimybę.
Šiandien, t. y. 2020 m. spalio 11 d. VRK Spaudos konferencijų patalpoje, po to kai paprašiau Jūsų, gerb. Laura Matjošaityte, atsakyti į klausimą „kodėl ne visiems stebėtojams suteikiamos teisės stebėti rinkimų eigą“, Jūs neatsakiusi į kausimą, pareikalavote grąžinti stebėtojo pažymėjimą. Jums asmeniškai grąžinto pažymėjimo nuotrauką pridedu, bet pažymėjimo prašau nepameskite, nes Rinkimų stebėtojo pažymėjimo išdavimo, naudojimo ir netekimo tvarkos aprašo dalis 16, skelbia, kad rinkimų stebėtojo pažymėjimas gali būti panaikintas jeigu rinkimų stebėtojas pats pažeidžia įstatymus.
Remdamasis aukščiau išdėstytu prašau atsakyti:
1.      Ar rinkimų teisę turinčių asmenų duomenų apskaita yra automatinė ar rankinė‑pasirinktinė?
2.      Kaip kompiuterinė programa gali suteikti galimybę tam pačiam asmeniui dalyvauti rinkimuose antrą kartą?
3.      Kodėl VRK Spaudos konferencijų patalpoje negalima užduoti nesuderinto su VRK pirmininke klausimo?
4.      Kurį iš LR įstatymų, Jūsų manymu, aš pažeidžiau ir kokio teismo neskundžiama nutartimi buvo pripažinta, kad VRK Spaudos konferencijų patalpoje užduoti klausimą yra LR įstatymo pažeidimas, įgalinantis Jus pareikalauti grąžinti mano stebėtojo pažymėjimą?
 
Pagarbiai Vytautas Navaitis

1 komentaras:

Dario Budrio rašė...

TexnoDragon made in China

https://youtu.be/SMbhOy8fh1M