2009-06-12

Trojos arklys

Manyčiau, ne aš vienas pernai rudenį prieš Seimo rinkimus, vykusius lygiai prieš 8 mėnesius, savo elektroninio pašto dėžutėn gavau šitokius piešinėlius:

Neblogi!

Aiškiai ne Maskvoj paišyti.

Greičiau jau L.A., CA.

O rinkėjai pabalsavo lyg pagal komikso kūrėjų užsakymą.

Iš kokių kanapių tas Trečios Dienos Prikėlėjas TPP išlindo?

26. Kodėl Seime atsirado artistai?
09:21 10-29 IP: 193.219.147.11
Todėl, kad jų prireikė valdantiems statistik-gallup.net ir google-analytics.com. Kai spūstelnat pele LRyto straipsnio nuorodą ar rašot komentarą, info nukeliauja minėtiems veikėjams. Jie kontroliuoja žiniasklaidą. Per žiniasklaidą ir mūsų protus bando valdyti. Valinsko šoumenai dirba jiems. The Gallup Organization provides a variety of management consulting, human resources and statistical research services. It has over 40 offices in 27 countries. World headquarters are in Washington, D.C.. Gallup Europe is part of the Gallup Organization. Established in 2003 in Brussels as a joint venture of various European offices, Gallup Europe acts as the coordination center for polling activities in Europe and provides evidence-based policy research and measurement-based strategic advice for all policy areas to policy- and decision-makers.

73. CZV pries GRU: ir vel pergale! 22:36 10-29 IP: 62.212.206.24
Darbieciai ir tvarkdariai - rusu zvalgybos projektai, o TPP - sekmingas kitos puses darbelis. TPP pasieme elektorata, kuris linkes pasiduoti populistams, t.y. pavoge rinkejus is piloto ir suvirintojo. Sakyciau, kazkas labai gerai sugalvojo, kaip isdurti Maskva. Ziurekite, koalicijoje nė kvapo nebera nei aukstosios (?) partines mokyklos absolventu, nei sraigtasparniais ginkluotu ir nezinia kieno finansuojamu ereliu. Kindermatas! Tiek to, vienas prisidirbęs su vaiduokliais Abonentas, bet uz tai savas...

Va tokios tos kanapės.

Lindo ir išlindo iš tų kanapių.

Ir ne tik išlindo, bet ir diriguoti ėmėsi:

Daugiausia rinkėjų simpatijų pelniusi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) — septynias (ministerijas) ir dar turės savo premjerą Andrių Kubilių. TS-LKD gavo tai, į ką pretendavo: finansų, ūkio, naujai žadamą įsteigti energetikos, užsienio reikalų, krašto apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo bei žemės ūkio ministrų portfelius.

TPP akiratyje be Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto dar yra Teisės ir teisėtvarkos bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai.

Neblogai.

Konservatriksos herojai, beje, surinkę daugiausiai balsų, it knysliukai grūdasi ministerijoms pavadovauti, o Trečios Dienos Prisikėlėliai, atvirkščiai, lyg kokie Ligi Soties Prisižaidę Žaidėjai - Veteranai, nusprendė verčiau viso žaidimo taisykles rašyti ir užsimanė:

1. Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto;

2. Teisės ir teisėtvarkos komiteto;

3. Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto.

Va toks Pilypas iš Kanapių.


Įdomi nuotrauka.

Galėtų taip vadintis : "Who is Who?"

70. TPP - Trojos arklys 22:34 10-30 IP: 80.240.12.72
Rinkimų laimėtojai - TS-LKD - taip išeina, rūpinasi tik ministerių postais. TPP valdys Seimą. Seimas rašys įstatymus. TPP akiratyje, be Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto, dar yra Teisės ir teisėtvarkos bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai. Skamba įspūdingai. Valinskas iš Seimo pabandys padaryti mums Visuotinį Realybės Šou. Kubilius sutiko pabūti to šou, kuriam vadovaus Valinskas, dalyviu. Iš buvusio fiziko šito nesitikėjau. Gailiuosi, kad balsavau už TS-LKD. Jie, matyt, apako. Nemato, kad už TPP stovi valdantieji pinigus. Nesupranta, ką tai reiškia. TPP - Trojos arklys.

Kas čia per orakulas?

Ką jis čia paisto?!

...

Ką nori, tą ir paisto.

Demokratija.

O be to, gal ir nepaisto.

T.y., tada gal ir atrodė, kad paisto.

O dabar jau panašu į tai, kad tada nepaistė.

Pažiūrėkit, kas nutiko:


Spūstelkit pele grafiką arba nuorodą virš jo, gausit didesnį.

Na, ką dabar?

Nereikia nei skaičiuoti, nei kartoti burtažodį "koreliuoja".

Plika akim matyti: atsitiko antrasis Seimo rinkimų turas, VILIBOR-as ėmė ir pašoko, o neužilgo ir "išsižiojo": trumpalaikis (už kurį bankai vienas kitam litus skolina) nukrito, ilgalaikis (kuris į klientams teikiamų bankų paskolų palūkanas įskaičiuojamas) išaugo.

Pakartosiu: bankai tarpusavyje ėmė skolintis pigiau, negu anksčiau, o mums skolinti ėmė brangiau, negu anksčiau.

Anksčiau = iki Seimo rinkimų.

Iki Seimo rinkimų taip nedarė, o po jų - daro.

Bankai daro "am"!

Niam niam!

Ir nesidrovi.

O ko drovėtis?

9. Taip jau yra 10:17 11-28
Kubiliukas - banksterių berniukas. Prieš vėją nepučia. Vis pavėjui...

Na ir kas?

Pritiko išrinktiesiems Kubilius, tinkamas...

Išrinktieji lyg ir patenkinti.

O rinkėjai graudžiai verkia: smaugia!

Kaip jie neverks? Pažiūrėkit 3 metų grafikan:


Krokodilas!

Kokie nasrai!

Kur, po galais, žiūri Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas?

Griausmas juo žino, tuos mūsų Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narius.

Regis, negirti, o mato nieką.

Gal apsirūkę?

Gal "Anties" seniai nesiklausė?

O gal jie visai ne mus gina?

O, tiesą sakant, ko iš jų norėti, jeigu Konservatriksos herojai, gal filmų, o gal savųjų įvaizdžių to komikso karikatūroj prisižiūrėję, ėmėsi kovinių veiksmų, tik, kažkodėl, ne prieš priešus, o prieš saviškius.

O gal valdančiųjų saviškiai - ne mes?

Gal teisybę sako senoliai, kad valdžia raguotiesiems tarnauja?

Net dvasios iš anapus, ir tos bando Kubilių paprotinti:

5. Julio César 07:40 11-25 IP: 80.240.12.72
Recesija - recession. cession: 1399, from O.Fr. cession, from L. cessionem (nom. cessio), from cess- stem of cessare " to yield". To cession - atiduoti. To yield - surinkti. Visi matot, kad mokesčių rinkimas kilęs nuo mano vardo? Mat, kadaise gerokai pasireiškiau... Kai liaudis pavargdavo, recezariuodavau: kilpą laikinai atleisdavau, kad anie galėtų biški oro įkvėpti. Vakarų europėnai buvo mano pavaldiniai, užtai ir mėgdžioja mane - recesijoj recezariuoja. O Kubilius, matyt, anais laikais kubilus nelegaliai darė, mokesčių nemokėjo. Užtai ir neišmano cezariavimo. Recezija, o jis dar labiau cezariuoja. Gal Spartako pasiilgo?

Ir pataria:

9. Julio César 08:21 11-25 IP: 80.240.12.72
Tiek to, duosiu Kubiliui patarimą. Juk nepatyręs... Visur recesija, ne tik ant Lietuvos. Buvusiose mano valdose, Europoj, EURIBOR eina žemyn, o jūsų VILIBOR kažinkodėl aukštyn. Kur žiūri jūsų krachaborų prižiūrėtojas? Ko nepasikviečiat jo Senatan, tfu, kad jį - jūsų Seiman ant kilimo? Jūsų krachaborai juk visi tebegyvi ir, girdėjau, gana įmitę. Tai Europoj keli iš jų nuomarin puolė. Pasikvieskit tą prižiūrėtoją savo Senatan ir užduokit klausimus, į kuriuos galima atsakyti tik " Taip" ir " Ne" . Juk turit specialistą!

O kas iš to?

Ar paklausė Kubilius arba tas klausinėjimo specialistas Gajaus Julijaus Cezario patarimo?

Ne.

Va tokia ir pasaka.

Jos pavadinimas - "Trojos arklys".

Pažiūrėkit dar kartą grafikan.

Visi žino kas nutiko trojėnams kai jie priėmė tą Trojos arklį.

Tai va.

Regis, piliečiai, atėjo laikas mums vienytis.

Kaip kadaise.

P.S. Tą pačią savaitę:

Labiausiai prasiskolinę Seimo nariai - Arūnas ir Inga Valinskai
.

143. Ar yra nevaldomų politikų?
00:09 06-19 IP: 80.240.12.72
Štai klausimas!

Manau, kad tikrai yra.

Lietuvoje
- yra.

Komentarų nėra: