2011-11-04

Dviračiu važiavoA. Kubilius: skolintis tarptautinėse rinkose parankiau nei Lietuvoje.

Matyt, tarptautinės rinkos Andriui Kubiliui po ranka, o ne Lietuvos.

Kas jas pakišo mūsų Premjerui po jo ranka?

Visų valstybių užsienis 2011-11-03 09:58:39

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius neatmeta galimybės aktyviau skolintis vidaus rinkoje, ypač jeigu padėtis užsienyje komplikuotųsi, tačiau pabrėžia, kad tarptautinėse rinkose skolinimosi sąlygos yra palankesnės, todėl didžiąją dalį lėšų tenka skolintis būtent iš tarptautinių finansų institucijų.

Lietuvos bankuose dauguma indėlių yra trumpalaikiai, o ilgo laikotarpio paskolas teikia tik tarptautinės finansų rinkos, pabrėžia A. Kubilius.

Nesiimu kalbėti už Finansų ministerijos ar Lietuvos banko ekspertus, tačiau norėčiau pastebėti, kad VISOS VALSTYBĖS, jeigu reikia finansuoti savo išlaidas ar deficitą, stengiasi gauti ilgo laikotarpio paskolų. O tai galima padaryti tik tarptautinėse rinkose, nes jei pažiūrėtume į Lietuvos vidaus skolinimosi galimybes, pamatytume, kad didžioji dalis santaupų bankuose laikoma trumpam laikotarpiui, ne ilgesniam nei porai metų. Tuo tarpu tarptautinėse rinkose skolinamės nuo 5 iki 10 metų laikotarpiui“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė Vyriausybės vadovas.

Tarp tautų yra rinka, kurioje VISOS VALSTYBĖS SKOLINASI ILGAM.

O gal yra tarptauta, kurios rinkose ir skolinasi valstybės?

Dabar jau ne kokiems nors super projektams, ne plėšinių įsisavinimui, upių tėkmės apsukimui ar skrydžiams mėnulin, o "finansuoti savo išlaidoms ar deficitui".

Vaizdžiai šnekant, "ant alaus" ir kad būtų kuo šį mėnesį už šildymą užmokėti.

Valstybių ilgasis laikotarpis, žinoma, ilgesnis.

Toks gyvenimas?

Kaip kam.

Karvė nemoka dviračiu važiuot 2011-11-03 22:01:04

Šiandien posėdžiavę Amerikos Federalinio Rezervų banko atstovai, kaip ir buvo laukta, nusprendė nekeisti jau ilgą laiką faktiškai ties nuliniu lygiu išliekančios bazinės palūkanų normos. Taip pat buvo pranešta, kad minimo banko atstovai nusprendė sumažinti anksčiau skelbtas Amerikos ekonomikos augimo prognozes, bei padidinti bedarbystės rodiklio prognozes.

Už tai, kad bazinė palūkanų norma, kuri šiuo metu sudaro 0-0,25 procentus, nebūtų keičiama, balsavo devyni Amerikos Federalinio Rezervų banko atstovai, na o vienas pasisakė prieš.

Be to, per šiandieninį posėdį ir toliau buvo nuspręsta tęsti Twist operacijos įgyvendinimą. Šios operacijos, kurios vertė 400 mlrd. dolerių, įgyvendinimo metu FED turimi trumpalaikės trukmės Amerikos valstybiniai skolos vertybiniai popieriai yra keičiami į ilgalaikės trukmės skolos vertybinius popierius.

Simply.

Va kaip.

Mados grįžta, o mūsų Vyriausybė, taip išeina, to nepastebi, jeigu Premjeras šitaip šneka.

Gal jo šokių mokytojai per jauni?

Gal naujausius šokius temoka?

Kokie mokytojai juos pačius išmokino?

Reikia Buškevičių iš Kauno Vilniun išsirašyt, kad Kubilių su Vasiliausku pamokytų.

Tegu tvistuoja kaip amerikonai, mes tada diržus, kur užveržė, atsileisim.

Komentarų nėra: