2017-05-16

Žinomi Lietuvos žmonės

protestavo dėl teisės rinktis:...
Ne dėl teisės referendumu spręsti, kokią tarpusavio atsiskaitymų sistemą turėti, ne dėl lietuvių pasaulėžiūros lygiateisiškumo su kitomis "tradicinėmis" tikybomis Lietuvoje protestavo - o dėl teisės rinktis "negerti ar gerti"...

Gerti!

O ko
negerti?
Tiesa? 

Žinoma,

jei esi Žinomas Lietuvos*
Žmogus,

Bet jei esi kitaip žinomas...
„Draudimais alkoholizmo neišgydysi“, - antradienio vakare prie Seimo vykusiame renginyje „Laisvė rokenrolui“ sakė socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas, pridurdamas, kad nepalaikys koalicijos partnerių „valstiečių“ pasiūlymų dėl alkoholio reklamos ir pardavimo ribojimų.

Renginyje prie parlamento ant scenos bendravo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis, socialdemokratų lyderis G.Paluckas,

Liberalų sąjūdžio vedlys Remigijus Šimašius ir valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius.

Kol pirmieji trys kritikavo tokius valdžios pasiūlymus, paskutiniam teko kentėti daugiausia minios pykčio. Po bene kiekvieno V.Sinkevičiaus pasisakymo per Nepriklausomybės aikštę nuaidėdavo baubimas.

baubi̇̀mas sm. (2)  baubti:
1. SDSavo jautį pažįstu iš baubi̇̀mo Kp. Veršį papjovėm, dabar tos karvės baubi̇̀mas! Grg. Gyvis, išėjęs ižg girių, staugimu, kaukimu, baubimù … baisus bus DP7. Koks ten jų dainavimas, kaip jaučių baubi̇̀mas Ėr.
2. Ne kalba, bet kažkoks baubimas sp.
3. prk. kaukimas, staugimas: Patrankų baubimas kasdien buvo girdėti vis labiau rš.
įbaubi̇̀mas sm. (2) storu balsu išdainavimas, išrėkimas: Ale ir įbaubi̇̀mas tų vyrų, už kelių kaimų girdėt! Gs.
pabaubi̇̀mas sm. (2)  pabaubti: Ar dar toli Paliepių sodžius? – Nebetoli: jaučio pabaubi̇̀mas (toks tolumas, per kiek girdėti jautis baubiant) Jnšk. Dar reiks jaučio pabaubimo važiuoti TDrI65.
užbaubi̇̀mas sm. (2)  užbaubti 2: Tokiu jo užbaubimù visi pasipiktino Gs.

„Gerbiami Seimo nariai, pirmiausiai atvažiuokite į festivalį, o po to jau kelkite savo naujus įstatymus ir keiskite ką nors, jeigu jums atrodys, kad to reikia. Mums atrodo, kad šiandien viskas yra gana gerai“, – sakė festivalių organizatorius Algirdas Barniškis – Blėka.

Jį palaikė restoranų savininkai, muzikantai, aktoriai bei kiti garsūs žmonės, gausiai susirinkę aikštėje prie Seimo.

Niekam nemalonūs draudimai, man irgi.

Vienok, primenu:

1. Suomija turi stipresnio negu 4.7%  alkoholio prekybos valstybinį monopolį.

2. Švedija turi stipresnio negu 3.5%  alkoholio prekybos valstybinį monopolį.

3, Norvegija turi stipresnio negu 4.7%  alkoholio prekybos valstybinį monopolį.

Ir,svarbiausia - gal ir neįkaušęs kaip pėdas Kaušpėdas
su Jazzu sykiu su daugeliu lietuvių be palto sutinka Naujuosius Metus Landynėj, bet kažkodėl nesiaiškinam, kodėl!

* :(**
** :((


Komentarų nėra: