2014-01-25

Geresnis kandidatas

„Kaip žinome, Kremlius irgi sako patį“, – aiškino konservatorių lyderis.

Tačiau partijoje dėl D.Grybauskaitės rėmimo buvo skirtingų nuomonių. Antai parlamentaras Naglis Puteikis pliekė partiją už tai, kad ji besąlygiškai remia D.Grybauskaitę, nors ji padarė daug klaidų. Viena tokių – Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovų atleidimas. N.Puteikis priminė, kad nors teismai pripažino FNTT vadovų atleidimą buvus nepagrįstu, šalies vadovė nepripažino savo klaidos ir neatsiprašė.

D.Grybauskaitės kritikams, kurie mano, kad partija prisiima per daug atsakomybės už dabartinę prezidentę, atkirto ir buvęs partijos vedlys Vytautas Landsbergis. „Mes neprisiimame atsakomybės net už Egidijų Vareikį“, – partiečiams įgėlė europarlamentaras.

V.Landsbergis bendražygių iš tribūnos klausė, ar jie žino geresnį kandidatą už D.Grybauskaitę, o išgirdęs A.Kubiliaus pavardę pareiškė, kad jis taip nemano. „Aš nemanau, kad jis geresnis, ir viskas. Aš suprantu, kad mane už tai gali pašalinti iš partijos. Ir A.Kubilių reikia pašalinti iš partijos, kad būdamas partijos pirmininku taip negalvoja. Kaip pirmininkas jis privalo galvoti, kad jis pats geriausias visoje Lietuvoje. Kaip jis drįsta taip negalvoti?“, – prapliupus juokui, pusiau rimtai, pusiau juokais dėstė politikos veteranas.

Yra geresnis kandidatas.

1. 1977–1985 m. dirbo administracinį darbą Lietuvos respublikiniame studentų statybos būrių štabe, nuo 1978 m. LLKJS CK sekretoriate.
2.  1985–1987 m. Vilniaus aukštosios partinės mokyklos klausytojas, 1987–1988 m. dėstytojas.
3, 1988 m. Visuomeninių mokslų akademijos prie SSKP CK aspirantas.
4, 1991 m. filosofijos mokslų daktaras.
5.  1992–1994 m. Vyriausiosios rinkimų komisijos narys, nuo 1994 m. pirmininkas.  1996, 2000, 2004, 2008 ir 2012 m. LR Seimo pakartotinai buvo skiriamas VRK pirmininku.

Kaip matome, nė kiek ne prastesnis už mūsų Prezidentę.

Palyginus su Dalia Grybauskaite, turi privalumą: studijavo ne politinę ekonomiją, o fiziką.

Teisybė, neaišku, ar dirbo kailių fabrike ir ar turi juodą diržą.

Užtat tikrai išmano demokratinius rinkimus.

1991-ųjų liepą Z.Vaigauskas keliavo į Maskvoje įsikūrusią Visuomenės mokslų akademiją prie TSKP CK ginti rusiškai parašytos savo disertacijos „Socialinis-istorinis ir idėjinis J.Stalino darbo „Apie dialektinį ir istorinį materializmą“ kontekstas“.P.S. Kodėl Gūglė užsispyrusiai šių dviejų neranda? Juk nesugedo.

Komentarų nėra: